YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l DOĞAN YAĞMUR ALTINDA GÜNDOĞDU’YU GEZDİ

13.01.2018 Cumartesi - 10:13

Enes Akbal Optik

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan 2009 yılında başlattığı Mahalle inceleme gezileri her türlü hava koşuluna rağmen aksatılmadan sürdürülüyor

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın yağmur altında gerçekleştirdiği inceleme gezisine Başkan Vekili İbrahim Bulut, Belediye Başkan Yardımcı Serkan Yeğnidemir, mahalle muhtarı Çetin Ersoy ve belediyenin teknik ekibi katıldı. 

Gündoğdu Mahalle gezisinin sonunda teknik ekibiyle bir değerlendirme toplantısı gerçekleştiren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, “Biz, hizmetlerimizi makamdan değil vatandaşlarımızın arasından yürütüyoruz. Vatandaşımızın bize gelmesine, istekte bulunmasına gerek kalmadan biz vatandaşımızın ayağına gidiyoruz. Sorunları yerinde görüp, vatandaşlarımızın konuyla ilgili duygu ve düşüncelerini dinlemek hizmetlerin hızlılığı ve verimliliği açısından oldukça yararlı oluyor. Gündoğdu Mahallemizde de tespitlerde bulunduk.

 VATANDAŞIN İNANCI GÜÇ VERİYOR

Mahallemize yaptığımız çocuk parkları, spor sahası, okulumuza yaptığımız destekler, emekli evi, kadınlar için kurslar, çocuklar için etüt merkezi, mahalle konağı ve sağlık birimi projemizle mahallemize şehrimizin göz bebeği yerlerinden biri haline getirdik. Ayrıca cephanelik bölgesindeki gelişmeler de Gündoğdu mahallesine ayrı bir coşku ayrı bir gelişim kazandırdı. Biz, Gündoğdu halkımızın bize göstermiş olduğu inanca ve ilgiye teşekkür ediyoruz. Onların bu inancı bize güç veriyor” dedi.

Gezi sıranda Gündoğdu Camii Kuran Kursunu ziyaret eden Başkan Doğan, çocukların dersine katılarak, onlarla sohbet etti.  

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet