YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l ERDOĞAN İÇİN ÇOK ÇALIŞIYORLAR

19.01.2018 Cuma - 18:37

Enes Akbal Optik

27 Ocak Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek AK Parti İl Gençlik Kolları kongresi öncesi İzmit ilçe gençlik kolları tarafından ‘www.reisgeliyor.com’ adlı site açıldı

İREM DEMİR

Emre Kahraman, “27 Ocak Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek AK Parti İl Gençlik Kolları kongresi öncesi İzmit gençlik kolları  tarafından ‘www.reisgeliyor.com’ adlı site açıldı. Sitenin açılmasıyla ilgili konuştuğumuz İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, “Bu İzmit ilçe  gençlik kollarımızın yaptığı bir çalışma, parti üyesi olmayan fakat bizim heyecanımıza ortak olmak isteyen, Cumhurbaşkanımızı sevgi ve muhabbetle karşılamak isteyen gençleri buluşturmak için kurulmuş bir site.

BİLGİLENDİRME YAPILACAK

Sitenin amacı ulaşım konusunda haberleşmek. Gençlerimiz bu sitede iletişim bilgilerini paylaştıkları taktirde bulunduğu ilçelerin yöneticileri onlarla iletişime geçecek ve o gün ulaşım konusunda yardımcı olacaklar. Sosyal medya üzerinden gerçekleşen, güzel düşünülmüş bir proje. Dileyen kişiler başvuru yaptıklarında gençlerimiz otobüs saatleri hakkında bilgilendirme yapacaklar. Siteye iletişim bilgilerini yazmayanların girmemeleri gibi bir durum söz konusu olmayacak.

GENÇLİĞİ BEKLİYORUZ

Bugüne kadar başta Ankara ve Kocaeli olmak üzere hangi şehre gidersek gidelim Cumhurbaşkanımızı coşku ve muhabbetle karşıladık. Yine aynı coşkuyu Cumhurbaşkanımızın katılacağı ilk olma özelliği taşıyan İl Gençlik kongremizde de yaşatmak istiyoruz. Kongremizin hazırlık süreci sloganı ‘Seni çok özledik reis’. Kongre günü ise, ‘Maşallah Kocaeli’ olacak. Coşkumuza ortak olmaya tüm Kocaeli gençliğini bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet