YAĞIZ KEBAP

ANASAYFA l BAYBURT DERNEK BAŞKANI VAROL CHP’Yİ ZİYARET ETTİ

13.02.2018 Salı - 17:45

Sarıbay,” Kendime ve örgütüme güveniyorum”

Kocaeli Bayburt Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Mustafa Varol, CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay ve yönetimini ziyaret ederek hem yeni dönemin hayırlı olmasını diledi hem de 24 Şubat’ta gerçekleştirecekleri Bayburt’un düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yıl kutlama programının davetiyesini vererek programa davet etti.

DAVET ETTİ

Yeni dönemin hayırlı olmasını dileyen Kocaeli Bayburt Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Mustafa Varol, “Sizi ve seçilen tüm arkadaşları kutluyorum. Hayırlı, uğurlu olsun. Ülkemizin şuan ki durumunda işiniz zor. Zorlu bir süreç sizleri bekliyor. Başarılı çalışmalara imza atacağınıza inanıyorum” dedi. 24 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirecekleri programın davetiyesini Sarıbay’a veren Varol, “Bayburt’un düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılını kutlayacağız. Ayrıca bu programda amacımız vatandaşlarımızla Bayburt’un kültürünü buluşturmak. Sizleri de aramızda görmekten onur duyarız “ diye konuştu.

HAFTANIN BİR GÜNÜ BATI BÖLGESİ

Nazik ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, “Ziyaretiniz bizi mutlu etmiştir. Evet önümüzde zor bir süreç var. Ben ve örgütüm sürecin zorluğunun, çok çalışmamız gerektiğinin farkındayız. Başarılı olacağımıza ben inanıyorum. Kendime, örgütüme güveniyorum” dedi. Davet için teşekkür eden Sarıbay, “Bugünden itibaren haftanın bir gününü batı bölgesine ayıracağım. Oradaki çalışmalara katılacağım. Ben olmasan bile arkadaşlarım iştirak edeceklerdir” ifadelerini kullandı.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet
Enes Akbal Optik