Enes Akbal Optik

ANASAYFA l UĞUR OKULLARI’NDAN VELİLERE SEMİNER

20.02.2018 Salı - 18:22

Enes Akbal Optik

Uğur Okulları, okul öncesi eğitime ve 1’inci sınıfa başlayacak olan öğrencilerinin velilerine seminer düzenledi

İREM DEMİR

Uğur Okulları, bünyesindeki ana sınıfı, ilkokul ve lise eğitimi hakkında seminer düzenledi. Programa Genel Müdür Yardımcısı Nil Çiçek, AR-GE Rehberlik Genel Müdür Yardımcısı Barış Sezgin, Başiskele Uğur Okulları Kurucusu Necip Katırağ, İlkokul Müdürü Ali Rıza Gündoğdu, Lise Müdürü Adem Katırağ ve veliler katılım gösterdi. Programda Genel Müdür Yardımcısı Nil Çiçek ve AR-GE Rehberlik Genel Müdür Yardımcısı Barış Sezgin yaptıkları sunumun ardından velilerin sorularını cevaplandırdı.

‘HEDEFİMİZ BAŞARILI ÇOCUKLAR YETİŞTİRMEK’

Programın açılış konuşmasını yapan Uğur Okulları Başiskele Kampüsü İlkokul Müdürü Ali Rıza Gündoğdu, “50 yıldır var olan bir kurumuz. Hedefimiz başarılı çocuklar yetiştirmek. Başarılı çocuklardan önce de iyi insan yetiştirmek” dedi. Açılış konuşmasının ardından sunumlar yapıldı. Sunumların ardından velilerin soruları cevaplandırıldı.

YURT DIŞI EĞİTİMDE BAU GLOBAL PASAPORTU

Uğur Okulları öğrencilerin kişisel gelişim dosyalarında Cambridge YLE, KET, PET ve FCE sınav sertifikasyonlarına sahip olmalarını da hedefliyor. Uğur Okulları mezunlarının yurt içi ve yurt dışı üniversitelerde, uluslararası merkezlerde uygulanan TOEFL, IELTS gibi İngilizce yeterlilik sınavlarında başarılı olmaları ve yetkin dil kullanım becerileriyle donanmaları amaçlanıyor. Uğur Okulları bünyesinde bulunan; yurt dışı üniversite ve lise programları, yaz okulu, yurt dışı ve yurt içi geziler konusunda danışmanlık hizmeti sunan Uğur lntemational ile öğrencilerin eğitimlerine katkı sağlanıyor. Öğrenciler, İngilizce eğitimleri için İngiltere, Kanada, Washington D.C. gibi farklı ülke ve şehirlerde Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları çatısı altında yer alan kurumlarda ücretsiz yabancı dil öğrenimi görebilme imkanına sahip oluyor. Öğrenciler, BAU Global iletişim ağında yer alan S üniversite, 4 dil okulu ve 5 akademik merkez başta olmak üzere, dünyanın saygın üniversitelerinde öğrenim bursu ve sertifika programı olanaklarından faydalanabiliyor.

130 OKUL

26 Kasım 1968’de Laleli’de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleri ile okul öncesinden lise son sınıfa kadar Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır. Okul öncesinden itibaren insani değerlerle donatılmış; sorgulayan, araştıran, üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Uğur Okulları, lise ve üniversitelere hazırlıkta bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yanşı tüm hızıyla devam ettirmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, Uğur Sınava Hazırlık Merkezi, Kişiye Özgü Eğitim Modeli, Kodlama Eğitimi, erkenSTEM ve STEM eğitim yaklaşımları ile Uğur Okulları, yarım asırlık başarı deneyimini 44 ilde, 36 kampüs, 24 Anadolu lisesi, 1 anaokulu, 6 ortaokul, 63 temel lise olmak üzere 130 okulu ile sürdürmektedir.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet