YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l ELEŞTİRİ YAPAYIM DERKEN UCUNU KAÇIRDI

17.03.2018 Cumartesi - 17:36

Enes Akbal Optik

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın her sene AK Parti ve CHP üyelerini buluşturduğu toplantıda Ayaz ve Küçükkaya arasında ipler gerildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Ayaz, “Arkadaşın davranışı siyaset ötesi bir davranış oldu” dedi

İREM DEMİR

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan her yıl olduğu gibi bu yılda AK Parti’li ve CHP’limeclis üyeleriyle bir araya geldi. Ramada Otel’de gerçekleşen ve 4 yılda yapılan hizmetlerin konuşulduğu toplantıda AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya’nın sözlerine sinirlenerek toplantıyı terk etti. Konuyla ilgili konuştuğumuz Ayaz, Küçükkaya’yı uyarmasına rağmen sözlerine devam ettiğini ve bu yüzden toplantıdan çıktığını dile getirdi.

‘SİYASET ÖTESİ BİR DAVRANIŞ’

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, “Biz toplantıya dostane bir toplantı olsun diye geldik. CHP İlçe Başkanı arkadaş eleştiri yapayım derken ucunu kaçırdı. Cumhurbaşkanımızdan Belediye Başkanımıza kadar herkesi eleştirmeye başladı. Biz oraya İzmit için gittik. Amacımız siyasi bir tartışma değildi. Arkadaşın davranışı siyaset ötesi bir davranış oldu. Biz ilişkilerimizde, siyasetimizde nezaketi ön planda tuttuğumuz için bu davranışa müsaade edemeyiz. Nevzat Bey’in kendisi de Küçükaya’yı siyaset yapmaması konusunda uyardı. Ben toplantıdan çıktığım için sonrasında ne olduğunu bilmiyorum” diye konuştu.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

Macır

Hasan senden. Bir halt olmaz çoşma vazla

17.03.2018, 22:32

 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet