YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l BAŞKAN KÖKEN STK’LARI DİNLEDİ

20.03.2018 Salı - 14:31

Enes Akbal Optik

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, yerel buluşmalar ve istişare toplantısı kapsamında ilçedeki sivil toplum kuruluşları ve kurum müdürleriyle bir araya geldi. Prof. Turan Güneş Kültür Merkezinde yapılan istişare toplantısında kentin yaşayan dinamik unsurları STK’larla ilçenin gelişim süreci ve sivil toplum kuruluşlarının istek ve talepleri değerlendirildi.

BAŞKAN KÖKEN ” STK’LARIMIZLA GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİMİZ SÜRECEK”

Birlik ve beraberliği arttıran, kaynaşma ve motivasyonu sağlayan çalışmalarla öne çıkan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, tüm kesimi dinliyor. Sivil toplum kuruluşlarıyla yerel buluşmalar ve istişare toplantısında buluşan Başkan Köken, ilçemizin dinamizmini oluşturan STK’larımızla birlikte çalışmayı önemsiyoruz. Türkiye’nin gelişimine katkı sağlayacak, birlik ve beraberimizi koruyarak ilçemize ve ülkemize hangi kazanımları getirebiliriz düşüncesiyle yol çıktığımız istişare toplantılarımızın sayısını arttıracağız dedi.

“KANDIRA’MIZ KOCAELİ’DEKİ İLÇELER ARASINDA BİR CEVHER”

Ülkemizde eşit dağıtılan hizmetler her yıl güçlenerek sürüyor. Tüm ilçelerimizin gelişim grafiği hızla yükseliyor. Kandıra’mız Kocaeli’deki ilçeler arasında bir cevher. Biz yerel yönetimler olarak bu cevheri en iyi şekilde işlemeyi ve vatandaşlarımıza faydalı hizmetler haline getirmeyi hedefliyoruz diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken,” Kandıra’mızın yıllardır özlemini duyduğu sosyal alanlar, Namazgah Projesiyle hayat bulacak. Bir ay içinde açılışını yapmayı planladığımız projemizle vatandaşlarımızın bir çok ihtiyacı karşılanmış olacak. Gençlerimizin mutluluğa ilk adımlarını atacakları büyük bir düğün salonuna sahip olan Kültür Merkezimizin içinde konferans salonları da bulunuyor. Çok kapsamlı olan Namazgah Kültür Merkezinde çocuk oyun grupları, yürüyüş alanları, gençlerimizin spor yapacakları futbol ve basketbol alanları da mevcut olacak. Bahar aylarının geldiği şu günlerde çocuklarımızla dolup taşan oyun alanlarında aynı zamanda ailelerde vakit geçiriyor. Yakın zamanda kapalı yüzme havuzu projemizin de temelini atacağız, gençlerimizin sosyalleşmesi ve sağlıklı bireyler olarak özgüvenli olarak yetişmesi için bu projemizi çok önemsiyoruz. Kandıra’mızı projelerimizle nakış nakış işleyeceğiz” dedi.

“KANDIRA’DA BİRLİK BERABERLİK”

Sivil toplum kuruluş üyelerinin de görüşlerini dile getirdiği  toplantıda Kandıra’nın huzurlu bir ilçe olduğu, Belediye çalışmalarından memnun olunduğu ve Başkan Köken’e çalışmalarından dolayı destek verilmeye devam edileceği ifade edildi.

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet