YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l “ŞENOL GÜNEŞ TEKNİK DİREKTÖRLÜĞÜ BIRAKTI”

30.04.2018 Pazartesi - 8:50

Enes Akbal Optik

Yorumcu Erman Toroğlu ve Turgay Demir, Beşiktaş  Teknik Direktörü Şenol Güneş hakkında gündeme bomba gibi düşen  iddialarda bulundular.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig’in 31. haftasında sahasında Beşiktaş’ı 2-0’lık skorla mağlup ederek şampiyonluk yolunda büyük avantaj sağladı. Maç sonrasında A Spor’da yorum yapan Erman Toroğlu, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalardan satır başları: “Galatasaray’ın olayı şu: Tudor zamanı Galatasaray, Fatih Terim zamanı Galatasaray.” “Galatasaray takımı çok koşmasına rağmen oyundan hiç düşmedi. Beşiktaş 65-70’ten son düştü.” “Şenol hocanın suratını görmediniz mi? Suratına 70’te bakınca maçın gidişatı belliydi.”

“O Beşiktaş bu sene olmadı. Avrupa maçları dışında olmadı.” “Şenol hoca da oynar 3 maçını gider. Şenol hoca bu sene Beşiktaş’ta kalmaz. Abdullah Avcı ile de dirsek temasları var.” Aynı programın bir diğer yorumcusu Turgay Demir de şu sözleri söyledi: Geride kalan 3 gün içinde hoca “hocalığı da bıraktım” dedi Beşiktaşlı yöneticilere. Maç sonrasında yayıncı kuruluş mikrofonlarına açıklama yapan Şenol Güneş: şunları söyledi: “Konuşacak bir şey yok. Birçok şeyin anlamını yitirdiği bir ortamda, monolog yapıldığını, diyalog olmadığını söyledim maçtan önce.” “Teknik olarak da söyleyeek bir şey yok, üzgünüm, kaybettik.” 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet