YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l “BAŞKAN ÜNAL KÖKEN, ÖĞRENCİLERİN OKUMA BAYRAMINA KATILDI”

16.05.2018 Çarşamba - 12:36

Enes Akbal Optik

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, eşi Elif Köken’le birlikte Akçakoca İlkokulunda eğitim gören oğlu Ahmet’in okuma bayramı programına katıldı.

Sınıf öğretmenleri GökçinYalçıntuğ ve öğrencilerin hazırladığı okuma bayramında yapılan renkli gösteriler tüm veliler tarafından beğeni topladı.

Akçakoca İlkokulu 1. Sınıf öğrencileri tarafından Turan Güneş Kültür Merkezinde yapılan okuma bayramı etkinliğine katılan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, okuma sevinci yaşayan tüm çocukların coşkusuna ortak oldu. Eşi Elif Köken’le birlikte katıldığı programda Başkan Köken, 1. Sınıfta okuyan küçük oğlu Ahmet’le gurur duydu. Okuma etkinliği programında çeşitli oyunlar sergileyen çocukların heyecanları ve başarılı performansları görülmeye değerdi.

Geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın daima yanındayız diyen Başkan Köken, çocuklarımızın ve gençlerimizin yarınlara umutla bakabilmesi için çalışıyoruz. Kandıra Belediyesi olarak imkanlarımız ölçüsünde okullarımıza destek olmayı sürdürüyoruz .Okuma bayramında çeşitli etkinliklerle bizlere gösteriler yapan tüm öğrencilerimizi kutluyorum ve onlarla gurur duyuyoruz dedi.

 

 

Etiketler:,
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet