YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l O KURULUŞLAR ERDOĞAN’I DESTEKLEYECEĞİNİ AÇIKLADILAR

18.05.2018 Cuma - 15:17

Enes Akbal Optik

İlimizde faaliyet gösteren ve aralarında TÜMSİAD’ın da yer aldığı 5 farklı Sivil Toplum Kuruluşu 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın destekçisi olduklarını açıkladılar.

TÜMSİAD,Semerkand Vakfı, Beşir Derneği ve Genç-Kon Sivil Toplum Kuruluşları 24 Haziran Genel Seçimlerine giderken;kamuoyuna Recep Tayyip Erdoğan’ı ve Cumhur İttifak’ın yürütmenin çalışmalarına güç verecek bir meclis yapısını destekleyeceklerini açıkladılar.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I DESTEKLEYECEĞİZ

Sivil Toplum Kuruluşları açıklamalarını şu şekilde yaptı:

Bağımsızlığımızı Tahakküm altına almaya çalışan her türlü ekonomik,siyasi,sosyla,kültürel ve bürokratik prangalardan kurtulmuş, Milli ve manevi değerlerini muhafaza eden ve geliştiren Bölgesinde lider,ezilenlere umut ve Dünya barışının teminatı olacak Büyük Türkiye’nin inşası en önemli hedeflerimizden biridir.

Hükümet sisteminin söz konusu hedeflerimize ulaştıracağına devletin millet için var olduğu esası ile sadece seçkin ve imtiyazlı bir kesimi değil toplumun tamamını güvence altına alacağına Vesayet sistemine son vereceğine, sözü ve kararı gerçek sahibi olan millete tevdi edeceğine inanmaktayız.

24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimlerinde Cumhur İttifakı’nı yürütmenin çalışmalarına, güç verecek çoğunlukta meclis yapısını ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Destekleyeceğimizi,TÜMSİAD,Semerkand Vakfı, Beşir Derneği ve Genç-Kon ; olarak kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet