YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l BAŞKAN KÖKEN KARIŞ KARIŞ GEZİYOR

21.11.2017 Salı - 18:22

Enes Akbal Optik

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdürüyor. Başkan Köken, son olarak Teksen ve Hediyeli mahallelerinde hemşehrilerini dinledi.

Başkan Ünal Köken; “ Tüm Çabamız Daha Güzel Bir Kandıra İçin”

Genciyle büyüğüyle sık sık bir araya gelen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, mahalle ziyaretlerini ara vermeden sürdürüyor. Haftanın en az iki günü yapılan mahalle inceleme gezisi kapsamında Teksen ve Hediyeli’yi ziyaret eden Başkan Köken, hem incelemelerde bulundu hem de hemşehrileriyle bir araya gelerek sohbet etti. Mahallelerdeki koşulları iyileştirerek daha iyi koşulların sağlanması için büyük çaba harcadıklarını vurgulayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken,  bütün çabamız daha güzel ve yaşanabilir bir Kandıra dedi.

Hemşehrileri tarafından güler yüzle karşılanan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Mahallelerimize verilen hizmetleri ve eksiklikleri ekiplerimizle tespit ediyoruz. Tüm mahallelerimizin hizmetlerden aynı ölçüde yararlanması ve hizmetlerin her yere ulaşması için çalışıyoruz. Bir yer pırıl pırıl ise diğer mahallelerimizde öyle olmalıdır. Bizler çalışmalarımızı adaletli şekilde yapmak için uğraşıyoruz. Elimizdeki imkanlar dahilinde ve öncelik konusuna göre bir bir hizmetlerimizi sunacağız. Bundan sonrasında da sabırlı olup titizlikle çalışacağız. Kandıramızın her mahallesine yetişmeyi istiyoruz, dertleri çözmek için çalışacağız dedi.

 

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet