YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l YATIRIMLAR, DEVLET VE MİLLET İŞ BİRLİĞİNİN BİR GÖSTERGESİ

02.10.2018 Salı - 10:58

Enes Akbal Optik

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Atalar Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Baran, yapılan yatırımlar için; “Başlangıcından bitişine kadar devlet, millet ve belediye işbirliğinin tam bir göstergesi” dedi

 

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Atalar Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi, sohbet etti, onların talep ve önerilerini dinledi. Başkan Baran, ilk olarak Atalar Mahalle Muhtarı Fitnat Gündüz’ü ziyaret etti. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Başkan İsmail Baran, bölgedeki yatırımlar hakkında bilgi verdi. Fitnat Gündüz’de mahalle olarak talep ve önerilerini Başkan Baran’a iletti.

SİZLERLE BİRLİKTE YÖN VERİYORUZ

Başkan Baran daha sonra mahallede devam eden yatırımları yerinde gördü, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Söz verdikleri gibi Körfez’de yatırımların tek tek hayata geçtiğini belirten Başkan İsmail Baran, “Bunları gerçekleştirdiğimiz için gerçekten mutluyuz. Vatandaşlarımızın talep ve önerilerine göre yön verdiğimiz projeleri tek tek hayata geçiriyoruz. Üniversitede eğitim başladı. Bölgemiz için sosyal ve ekonomik anlamda büyük canlılık getirecek” dedi.

NOT ALDI, MÜDÜRLERE İLETTİ

Biz ustalığı düzgün yaparsak geleceğimizle endişe etmeyelim. Belediye olarak da bizler bu görevi üstleniyoruz. Yapılan her proje; Başlangıcından bitişine kadar devlet, millet ve belediye işbirliğinin tam bir göstergesi” ifadelerini kullandı. Başkan Baran, vatandaşların taleplerini de not aldı ve ilgili müdürlere ileterek hemen ilgilenilmesi talimatını verdi.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet