ATEŞLER İÇİNDE KALASINIZ…

30 Temmuz 2021 Cuma - 11:55

Üç tarafı deniz, yılın dört mevsimi hayat, sadece doğanın değil insanın her renginin özgürlüğünü doyasıya yaşadığı, tüm canlılığı ile cenneti çağrıştıran vatanımızı kahpece, haince, adice ve aşağılık bir zihniyetin doğurduğu düşünce ile yakmaya çalışanlara diyeceğimiz tek şey bırakın bilmem ne çocuğu olmayı, varlık olarak nefes almaya bile hakkınız yok…

    Siz sadece doğayı değilo doğanın içinde sizin gibi insanlık dışı varlıklara bile hizmet eden milyonlarca canlıyı katlettiniz… Siz zalimlikte tüm zalimleri geride bırakan vahşilersiniz, siz tüm canlıların ahı üzerine olan aşağılıklarsınız. Bu milletin ve vatanın sırtındaki kanserli hücrelersiniz. Bu güzel vatanın bütün güzelliği ile tüm renk ve dillere cennet olabilmesinin tek yolu sizin gibi kahpelerden kurtulması olacaktır. Kürdü, Lazı, Çerkezi, Manavı, Dadaşı, Gürcüsü, Göçmeni, Zazası  ve Gakkaoşu yani bu milleti bir yapan insanlığın kardeşliğine düşmüş irinlersiniz ve bu devlete düşen bu cerahati temizlemektir. İnanıyoruz ki bu ateşin değil gayri meşru ahlakın çocukları içinde bunu doğuracağıma taş doğursaydım diyen analarda vardır ki, bu söz taşa da hakarettir. Canlı canlı yanan yavru ceylanın, uçamayan yavrusuna kanat gerer iken yanan kuşun, yuvasında kavrulan milyonlarca karıncanın ve doğanın hançerlenen ciğerlerinin ve emekleri yanan yüzbinlerin ahı üzerinize olsun. Her gün yüreğiniz yansın ve ateşler içinde kalasınız…

    Ne yazsak yaşanan vahşeti anlatamayız. Duamız, bunların gerçek yüzünü gören kandırılmış tüm vatandaşlarımız ne kendilerini ne de bu cennet vatanı yakmadan bu ne çocuğu olduğu belli olmayan yaratıklardan ayrılarak ve bunları kolluk kuvvetlerine ihbar ederek en azından şerefli bir dönüş yapmalarıdır.

     Söyleyecek kelime bulamıyorum, yazarken yüreğimdeki öfkenin her harfi yaktığı ve inanıyorum ki okuyucuların da yüreklerinin yandığı bu manzaralar inşallah son olur. Bilmem ne çocukları yaktıklarında yanarlar. Tüm ülkemizin ve bu ülke topraklarında yaşayan tüm canlıların adına mahşerde bu adi ve alçaklardan davacıyım ama devletten ricam bu davayı en şiddet ve adilce sonuçlandırmasıdır.

 

 

GENÇLERİN SİYASETTEKİ YERİNİ SAYIN KURT BELİRLEYECEK…

 İl başkanlığı, bir partinin o ildeki en önemli temsil makamıdır ve partinin başarısının da anahtarıdır. O yüzden genellik ile yıl ve yol almış kişilerden seçilir ya da atanır.

Sayın Cumhur Başkanımızın gençliğe verdiği önemi ve desteği bilmeyen yok. Gençlerin siyasette yer almasını ve yer verilmesini her konuşmasında ifade ediyor. Bunun sonucu da mecliste gençler ve genç yüzler görmekteyiz. Fakat il ölçeğinde baktığımız da bunu ilk ve en güçlü sesle başaran Cumhur ittifakı ortağı MHP olmuştur. MHP İl başkanlığına atanmış olan Sayın Yunus Emre Kurt’un bu göreve gelmesi sadece partisine değil Kocaeli’ndeki tüm gençliğe sinerji olmuştur. Bu yüzden başarılı olması ve kalıcı olması partisi adına değil siyasette var olma savaşı veren tüm gençlik adına önemlidir. Hayırlı olmasını dileyerek, AK parti İzmit İlçe gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyesi olarak içtenlik ile kutluyorum.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YAZARIN TÜM YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI