• 6.7773 TL
  • 7.3231 TL
  • 8.3373 TL
KOCAELİ 17°

Çiğit’in kaleminden Necmi Bulut!

25 Kasım 2019 Pazartesi - 16:53

Özgür Kocaeli Gazetesi’nde görev yaptığı dönemde, yazdığı köşe yazısında KOTO (Kocaeli Ticaret Odası ) Başkanı Necmi Bulut’u öve öve yere göğe sığdıramayan İsmet Çiğit , ‘Koto’nun 5 kuruşunu harcamayan çok farklı bir kişilik’ diye söz etmişti.

Belirli kimseler tarafından hedef tahtası haline getirilen KOTO Başkanı Necmi Bulut, Çiğit’in yazısına bakıldığında bugün bahse konu olan birçok konuda kendini aklamış gözüküyor.

Kamuoyu saldırılarıyla yıpratılmaya çalışılan Başkan Bulut’un attığı her adım, yaptığı her iş takip ediliyor.

KOTO Başkanı Necmi Bulut hakkında yapılan itibarsızlaşma operasyonları, İsmet Çiğit’in de beraber olduğu kişiler tarafından yapılıyor.

İsmet Çiğit, Özgür Kocaeli Gazetesi’nde 11 Mart 2019 tarihli köşe yazısında Necmi Bulut’u anlatmış.

O zamanlar Özgür Kocaeli Gazetesinde çalışan Çiğit, “Bulut, KOTO gösterişsiz önemli işler yapıyor” başlıklı yazısında Başkan Bulut’u öve öve bitirememiş.

Bugün bakıldığında Çiğit’in beraber olduğu kişilerde tam tersi Necmi Bulut hakkında “Gösterişi seviyor" algısıyla haberler yapıyor.

Bu kentin duayen (!) diye tanıdığı Sn. İsmet Çiğit, ağabey sana sormak istiyorum!

Arkadaşlar yapmayın, etmeyin bu adam böyle değil! Köşen de belirttiğin gibi “KOTO Başkanlığının havasını atan, keyfini, saltanatını süren bir adam değil. Yaşam şeklide, yönetim anlayışı da tevazu temeli üzerine kurulmuş, sıradan gözükmeyi, fazla gürültü çıkartmadan hizmet etmeyi tercih eden bir adam".

Diyemedin mi?

Yine köşende belirttiğin gibi! “Ankara’ya, resmi toplantılara gider. Beş yıldızlı otellerde değil, sıradan, ucuz otelde kalır. Çayını 5 TL’ye satılan lüks yerde değil, 1.50 TL’ye satılan küçük yerlerde içer. KOTO’nun 5 kuruşunu israf etmeyen, çok farklı biridir."

Diyemedin mi?

Diyemediğini anlıyoruz…

Artık demelisin!

Yazdığın yazında, kaleme aldığın onca sözü yememek için demelisin!

Beraber yol aldığın arkadaşlarını uyarmalısın!

Bu kentte yetişen doğru, dürüst sayılı insanlardan biri olan Necmi Bulut’a karşı yapılan saldırıları, seviyeli bir hale getirmelisin.

Ve bu saldırıların sebeplerini çok iyi bildiğin için!

Sana yakışanı yaparak bitirmelisin.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YAZARIN TÜM YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI

ANKET