REKLAMI KAPAT
  • 6.7530 TL
  • 7.5688 TL
  • 8.4982 TL
KOCAELİ 20°

GÖLCÜK’TE Ali Yıldırım Sezer İşi bitirmiş!

23 Şubat 2019 Cumartesi - 18:20

Yerel seçimler için Kocaeli’de AK Parti teşkilatlarını en çok zorlayan 3 ilçeden biri olan Gölcük’te bu sıkıntı 31 Mart’ta yaşanmayacak gibi.

 

Önceki yerel seçimlerde, AK Parti için bıçak sırtı geçen Gölcük seçimleri Ali Yıldırım Sezer’in ismi açıklandığında değişmeyecek, aynı olacak hatta kesin kaybedilecek diye yorumlanıyordu.

 

Ama gel gelelim hal böyle olmadı..

 

Gölcük tam bir tevazu sahibi, samimiyet abidesi bir adayı karşılarında buldu.

 

Gölcük'te görüşme yaptığım siyaset ehli kişilerden, STK temcilsi ve vatandaştan topladığımız bilgiler Sezer için gayet olumlu.

 

Yakından takip ettiğimiz Gölcük Belediyesi adayı Sezer, durumu çok iyi toparladığını ve olumsuz bütün algıyı hızlı bir şekilde yıkarak, her kesim tarafından sevildiğini bizlerde görüyoruz.

 

Hatta! AK Parti seçmeni olmayan kesimin bile, Ali Yıldırım Sezer için ilk defa AK Parti’ye oy vereceği konuşuluyor.

 

Aday Adaylık sürecinde, Adaylık için ismi dahi geçmeyen Sezer’in Aday olarak gösterilmesi, vakit kaybetmeden yoğun tempo ile çalışarak, kısa sürede vatandaşın Gölcük’te gönlüne girmesi, büyük bir başarı.

 

Köyünden, şehir merkezine, tüm Gölcük tarafından kabul gören ve sevilen Ali Yıldırım Sezer’in oluşturduğu bu bağ, aday gösterilen birçok eski siyasetçinin başaramadığı bir durum.

 

Değirmendere’de bile aşırı bir derece seveni ve destekçisi olduğu da konuşulanlar arasında.

 

Hayır sever biri olduğu, Gölcük’te faydası dokunmadığı çok az insan sayısı bulunduğu, tüm STK’lar ve hemşeri dernekleri tarafından sıcak karşılanan, desteklenen isim olduğu da aldığımız bilgiler arasında.

 

Tevazu, Samimiyet,  Gayret ile liderini çok iyi anlayarak çalışmalarını sürdüren Sezer’in teşkilat ile de olan uyumu çok iyi.

 

Gölcük Belediyesi için oluşturulan meclis listesinde ufak tefek birkaç ismin dışında listenin çoğu beğenildi ve kabul gördü.

 

Başarılı bir liste oluşumunda da payı olan Sezer’in Aday olarak gireceği 31 Mart seçimleri Gölcük'te ilk defa bıçak sırtında değil!

 

Çok rahat geçecek.

 

Yaptığımız Aday haberlerini Kocaeli Genelinde her siyasi parti adayına whatsapp aracılığı ile atarız.Kendisi her haberimize teşekkür ederek cevap veren tek isim.

 

Kocaeli genelinde tüm adaylar arasında!

Burayı kaçırmayın.

 

Sanırım kendisinin gönüllere girme konusunda ne kadar iddialı olduğunu daha iyi anlamışsınızdır.

 

 

 

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YAZARIN TÜM YAZILARI

KÖŞE YAZARLARI

ANKET