YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l YENİ DÜNYAYI SAADET İNŞA EDECEK

14.06.2018 Perşembe - 19:10

Enes Akbal Optik

Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Adayı Sedat Uslu, Anadolu Gençlik Derneği Gölcük Temsilciliği’nin gençlerle tertip ettiği iftar programına katıldı

24 Haziran seçimlerine iddialı bir şekilde hazırlanan Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili adayı Sedat Uslu, geçtiğimiz akşam AGD’li gençlerin Gölcük’te tertip ettiği iftar programına katıldı. Programa Uslu’nun yanı sıra, Saadet Partisi Gölcük Karargâh Başkanı Metin Tunca, Anadolu Gençlik Derneği Kocaeli Şube Başkan Yardımcıları Fatih Kanpara ve Muhammet Cengiz de katıldı. İftar sonrası kısa bir konuşma yapan Uslu, Milli Görüş gençliğinin önemine vurgu yaptı.

“UMUTLARIMIZI YEŞERTİYORSUNUZ”

Erbakan Hoca’nın ahlak ve maneviyata verdiği önemin neticesinde Milli Gençlik Vakfı ve Anadolu Gençlik Derneği’nin kurulduğunu söyleyen Uslu, “Sizler, Anadolu Gençlik mensupları olarak Erbakan Hoca’mızın imanlı ve inançlı gençlik idealine hizmet ediyorsunuz. Duruşunuzla, ahlakınızla emsallerinize büyük bir örnek teşkil ediyorsunuz. Tükenmek üzere olan umutlarımızı yeniden yeşertiyorsunuz. Sizlerle yeni bir dünyayı inşa edeceğiz. Cenab-ı Hak üstün gayretlerinizi zayi etmeyecek ve Milli Görüş’ün iktidar olduğu müreffeh günleri sizlere yaşatacaktır”

 

 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet