Enes Akbal Optik

ANASAYFA l YILDIRIM, İZMİT SOKAKLARINI GEZDİ

14.12.2017 Perşembe - 15:59

Enes Akbal Optik

 Selman Yıldırım,  Yürüyüş Yolu ve Fethiye Caddesi’nde vatandaşlarla sohbet etti, esnaftan alışveriş yaptı. 

 

Yaptığı ziyaretlere ve çalışmalara ara vermeden devam eden CHP’li Selman Yıldırım, hafta sonu da kentin farklı noktalarında vatandaşlar ve esnafla bir araya gelerek kentin sorunlarına odaklandı. Genel problemlerin temeline inebilmek için muhtar ve esnaf ziyaretleriyle pek çok siyasi görüşten insanın önerilerini dinleyen Yıldırım, bu sefer ise kent merkezinde şehri turlayıp, kentin gelecek siyasi projeksiyonunu oluşturacak önerileri aldı.

VATANDAŞTAN YOĞUN İLGİ

Vatandaşlarla bir araya gelmek için kentin en işlek bölgelerinden Cumhuriyet ve Hürriyet Caddesi üzerinde bulunan Yürüyüş Yolu’nu seçen Yıldırım, burada vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. Yürüyüş Yolu’nda tanıdık bir yüz gören İzmitliler, Selman Yıldırım ile hem uzun uzun sohbet etti hem de halkın içerisinde yaşayan bir siyasetçi olmasından ötürü tebrik etti. Herkesle tek tek selamlaşan Yıldırım, vatandaşları uzun uzun dinlemeyi de ihmal etmedi. 

FETHİYE ESNAFINI GEZDİ

Vatandaşlar ile oldukça verimli bir sohbet gerçekleştiren Yıldırım, ardından Fethiye Caddesi’ne geçti. Tarihi değeri olan cadde üzerinde simitçiden biletçiye pek çok esnafla bir araya gelen Yıldırım, özellikle seyyar esnaflardan alışveriş yapıp hayırlı işler dilemeyi de ihmal etmedi. Yıldırım, “Hangi şartlarda olursa olsun tezgahını açarak işini yapmaya çalışan esnafımız en büyük takdiri hak etmektedir. Onların fikirleri, İzmit’in geleceğini inşa etmeye aday olan bizler için çok önemlidir” dedi.

ÖNEMLİ OLAN KENTİN İSTEĞİ

Ziyaretlerle ilgili yorumlarına ve açıklamalarına devam eden Yıldırım, “Bizler bu kentin geleceğini inşa etmeye aday olabiliriz. Ancak bizim fikrimizin tek başına maalesef hiç bir anlamı yok. Bu noktada bu kentin havasını soluyan, bu kentin ekmeğini yiyip çilesini çeken insanların neye ihtiyacı olduğunu bilmemiz gerekiyor. Bu sebeple ziyaretlerimiz planladığımız hizmetlerin karakterinin oluşması açısından önem taşıyor. Elbette ziyaretlerimizin ivmesi artarak devam edecek” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet