Bilgi Köprüsü’nde bol eğlenceli YAZ OKULU
Eğitim
03 Temmuz 2019 Çarşamba 12:37

Bilgi Köprüsü’nde bol eğlenceli YAZ OKULU

İzmit Yenişehir Mahallesi Konak Sokak’ta çift yabancı dil eğitimi veren Bilgi Köprüsü Kids Anaokulu’nda Yaz Okulu bol eğlenceli geçiyor. Çocuklar eğlenerek öğreniyor.

At Biniciliği, Yüzme, Bardak Dizilim, Robotik Kodlama, İngilizce eğitimin verildiği Yaz Okulu’nda Ozes yani Okul Öncesi Zeka Eğitimi Programı da bulunmakta.  Amaç, çocukların eğlenmesi, eğlenirken öğrenmesi. Konusunda uzman eğitim kadrosuyla sosyal, duygusal ve yeteneksel gelişimlerine katkı sağlayan Yaz Okulu, heyecanlı, tatlı rekabetleri de çocuklara yaşatıyor. Sosyal aktiviteler sayesinde birbirlerine saygı duymayı öğreniyorlar, aldıkları sorumlulukları yerine getirmeyi ve ekip çalışmasıyla paylaşma duygularını geliştiriyorlar..

GRUP ÇALIŞMASI

Uzman eğitim kadrosuyla Yaz Okulu devam ederken öğrencinin sosyal ve güvenilir bir ortamda katıldığı aktiviteler de yine program dahilinde. Burada da amaç değişmiyor.  Pozitif bir kişilik kazandırıyor. Farklı kültürlerden çocukların grup çalışmaları ise aralarındaki farkın aşılamaz olmadığını çocuklara yaşayarak gösteriyor.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:30
07:11
12:56
15:55
18:19
19:48

TARİHTE BUGÜN

22 Ekim 1997
Kültür Bakanlığı, Oscar'a gidecek film olarak Eşkıya'yı seçti.