Tatar: “İlk yılında zirveye yerleşen BİLNET Kocaeli örnek okulumuzdur”
Eğitim
15 Nisan 2019 Pazartesi 10:24

Tatar: “İlk yılında zirveye yerleşen BİLNET Kocaeli örnek okulumuzdur”

BİLNET Okulları CEO’su Faruk Tatar, Kocaeli Yerleşkesini ziyarette, “Eğitim-öğretim kalitesi, açık ara kayıtları ve kurumunu müthiş sahiplenen öğretmenleriyle ilk yılında zirveye yerleşen BİLNET Kocaeli örnek yerleşkemizdir” dedi.

BİLNET Okulları CEO’su Faruk Tatar, cuma günü İzmit Tepeköy Mahallesinde bulunan 1400 öğrenci kapasiteli Kocaeli Yerleşkesine gelerek, başarılarından dolayı idareci ve öğretmenleri tebrik etti. İlk yılında hem deneme sınavlarındaki başarı, hem de spor, müzik ve görsel sanatlar gibi alanlardaki atılımları nedeniyle BİLNET Okulları Kocaeli Yerleşkesinin açık ara önde ve örnek bir kampüs haline geldiğini belirten Tatar, şöyle dedi:

EĞİTİM-ÖĞRETİMDE BİLNET’İN FARKI

“Markayı marka yapan içindeki öğretmenleridir. Bizim en büyük farkımız, eğitim-öğretim camiasının içinden geliyor olmaktır. Ben öğretmenim, annem/babam öğretmendi. Burada Kocaeli Yerleşkemiz Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Ali Korkmaz da aynı şekilde, eğitim-öğretimi bilen, öğretmen kökenlidir.

“HİÇBİR KAMPÜSÜMÜZ YALNIZ DEĞİLDİR”

“Bizler BİLNET markasını kurarken tek bir hedefimiz vardı. Türkiye’de eğitim-öğretimde aktör değil, oyun kurucu olacaktı. Bu nedenle Türkiye’nin dört bir köşesine kampüsler açarken hiçbir kurucumuza al bu tabelayı, başının çaresine bak demedik. Her kampüs BİLNET Okullarının parçasıdır. Her kampüsün sorunu bizlerin sorunu, başarısı bizim başarımızdır. Biz her an okullarımızı nasıl daha da geliştiririz çabası içindeyiz. Yöneticilerimizle, idarecilerimizle sürekli toplantılar yapıyoruz. Önerileri dinliyor ve zaman kaybetmeden uygulamaya geçiyoruz. Bizim akil kurucularımız dediğimiz bir kurulumuz var. Kocaeli ilk yılında olmasına rağmen bu kurulun en önemli parçasıdır”.

BAŞARI PASTASI KESİLDİ

“BİLNET Kocaeli ilk yılında ulusal düzeyde deneme sınavlarındaki başarılarının yanında spor, müzik ve sanatsal alanlarda da ciddi atılımlar yaptı. Eğitim-öğretim kalitesi, açık ara kayıtları ve kurumunu müthiş sahiplenen öğretmen ile idarecileriyle örnek bir yerleşke oldu. Bugün haksız saldırılarla karşılaşması aslında yakaladığı başarının en somut göstergesidir. Kocaeli Yerleşkemizi bu anlamda tebrik ediyorum”. Tatar daha sonra, BİLNET Okulları Kocaeli Yerleşkesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz, idareciler ve bütün kampüs öğretmenleriyle birlikte başarı pastasını kesti ve öğretmenlerin coşkusuna ortak oldu.

 

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
04:56
06:37
13:05
16:32
19:10
20:40

TARİHTE BUGÜN

20 Eylül 1633
Galileo Galilei, İspanyol engizisyon mahkemesinde, dünyanın güneşin etrafında döndüğünü söylediği için yargılandı.