Bilgi Köprüsü Kreşi’nin 14 Mart etkinliği
Eğitim
16 Mart 2019 Cumartesi 16:23

Bilgi Köprüsü Kreşi’nin 14 Mart etkinliği

İzmit Yenişehir Mah. Karanfilli Sokak No:9 adresinde bulunan Bilgi Köprüsü Kreşi’nde, önemli gün ve tarihlerde gerçekleşen kutlamalara bir yenisi eklendi. Bu kez 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir kutlama organize edildi. Öğrenciler, Kreş Müdürü Sibel Yalçınöz ve öğretmenleri beraberinde VM Medical Park Hastanesi’nin yolunu tuttu. Ziyarete tüm sınıflardan hastanede doktoru bulunan kreş öğrencileri katıldı.

Bal Arıları Sınıfından; Esila Özcan, Deniz Demir, Öykü Özer, Deniz Yıldızları Sınıfından; Kemal Yılmaz, Gökkuşağı Sınıfından; Ada Karataş, Defne Demir,İnci Taneleri Sınıfından; Ela Ceren Taşyürek, Deniz Aladağ, Ayaz Karakaya, Asya Çelik, Derya Barışçı’nın doktorlarıyla buluşması keyifli anlara sahne oldu. Onlar bu kez muayene için değil, ellerinde çiçekleriyle, hediyeleriyle doktorlarının karşısındaydı.

Bu anlamlı ziyaret Yrd. Doç. Dr. Gökhan Gümüştaş, Op. Dr. Funda Salihoğlu, Uzm. Dr. Berat Yücel, Uzm. Dr. Ali Eynallı, Uzm. Dr. Ayşe Sibel Tuğral, Uzm. Dr. Bilge Çelikkol, Uzm. Dr. Sevinç Tugay, Uzm. Dr. Ali Kaya, Uzm. Dr. Saliha Kopan Eynallı’yı oldukça memnun etti. VM Medical Park Kocaeli Hastanesinin toplantı salonunda bir araya gelen Bilgi Köprüsü Kreşi Öğretmen ve öğrencilerinin buluşmasında mutluluk verici sahneler yaşandı.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:26
05:33
13:08
17:05
20:22
22:13

TARİHTE BUGÜN

19 Mayıs 639
Kür Şad ve 40 çerisi, binlerce Çin askerine karşı savaşarak Çin hükümdarı Tai Tsung'un sarayını bastı.