BİLNET KOCAELİ İLKOKULA ADAY VELİLERİYLE BULUŞTU

Özel Kocaeli Bilnet İlkokulu büyük bir organizasyonla Bilgi Köprüsü Kids Anaokulu, Bilgi Köprüsü Montessori Anaokulu ve Özel KocaeliBilnet OkulÖncesi velileri ile buluşup 2022 2023 Eğitim Öğretim yılı ilkokul eğitim modelini tanıtımını velileriyle gerçekleştirdi.

Kahvaltı organizasyonuyla başlayan planlama Kampüs Müdürü Yasemin Demirkol ‘un okul tanıtımıyla konferans salonunda devam etti.

Zengin eğitim içeriklerini velilere sunum yapan okul zümre başkanları 2022 2023 eğitim öğretim yılında akademik işleyiş, İngilizce programları, rehberlik sunumu ve uygulamalı branşlarda önümüzdeki yılın planlamasını velilere aktardılar.

Veliler sunumu dinlerken öğrenciler ise kendileri için planlanmış olan eğitsel atölyelerde okul öğretmenleriyle eğlendiler.

Konferanstaki sunumun bitmesinin ardından gruplar halinde okul gezisi yapıldı. Yoğun katılımın gerçekleştiği organizasyonda velilereokuldaki çeşitli etkinlik alanlarının tanıtıldı. Veliler okulu oldukça beğendiklerini dile getirdi.

YORUMLAR

  • Toplam 1 yorum

Yazan: Bilge Veli

Beğenilmeyecek bir okul değil ki beğenmesin veliler. Hele bir de içine girin, okutun çocuğunuzu her şey ne kadar düzgün göreceksiniz. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle çocuğumu yazdırdım. Ayrıldığı okul ile arasındaki farkı kısa sürede gördük. Çok disiplinli ve çok ilgililer öğretmenler. Şimdiye kadar gittiği okullardan çok farklı Bilnet.

0 Beğendim
0 Beğenmedim

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI