KOCAELİ 17°

Cansu ALBAYRAK

Çocukların İngilizce öğrenmesi artık çok kolay

Uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren, İzmit’in en çok tercih edilen dil okullarından American Life, çocuklarımız İngilizceden geri kalmasın diye American Life Teenglish ile hizmet vermeye başladı.

Çocukların İngilizce öğrenmesi artık çok kolay.


İngilizce kursu olarak kuruluşundan bu yana, gerek alanında uzman kadrosu ile gerek daha fazla ders saati, ders dışı aktiviteleri, ek dersleri ile kaliteli bir eğitim veren American Life Teenglish İzmit’te çocuklara Ömerağa Mahallesi Şahabettin Bilgisu Caddesi No:59’da hizmet vermeye başladı.

 

 

 

4-14 YAŞ GRUBUNA ÖZEL


İzmit’te tamamı çocuklara ayrılmış özel binasında eğitim veren American Life Teenglish dil okulu, 4-14 yaş grubuna özel İngilizce eğitim fırsatı sunuyor. Alanında oldukça tecrübeli öğretmenlere sahip kadrosu ve ezberden uzak özgün eğitim materyalleri ile İngilizce eğitimi veren American Life Teenglish, çocuklara eğlenceli etkinlikler ile İngilizceyi sevdirerek öğretiyor.

 

 

 

SOSYAL BECERİLERİ DESTEKLİYOR


Hafta içi 4-6 yaş gruplarında okul öncesi dil eğitiminde İngilizce öğretirken, çeşitli oyun gruplarıyla öğrencilerin sosyal becerilerini de destekliyor. 7-14 yaş grubu için her yaşta kendi akranlarıyla eğitim veren kurum, çocuklara özel eğitim materyalleriyle öğrenim sürecini zenginleştiriyor.

 

 

7 KİŞİLİK SINIFLAR


American Life Teenglish İzmit, yerli ve yabancı öğretmenler ile 7 kişilik sınıflarda İngilizce eğitimi imkanı sunuyor. American Life Teenglish İzmit binasında 6 adet sınıf ve bir adet konferans,sinama salonu bulunuyor. Güler yüzlü personeli, ferah ve düzenli eğitim sınıfları ile velilerden büyük beğeni toplayan American Life Teenglish İzmit, diğer dil okullarına göre farkındalık yaratıyor.

 

 

MART AYINA ÖZEL YÜZDE 40 İNDİRİM


American Life Teenglish İzmit’e kayıtlarda Mart ayına özel yüzde 40 indirim fırsatı yakalayabilirsiniz. Hem cazip fiyat seçenekleri, hem de sundukları eğitimle çocuklarınız için en iyi seçenek American Life Teenglish İzmit.

 


Detaylı bilgi için: 0(262) 321 00 99’ u arayabilirsiniz. Ya da Ömerağa Mahallesi Şahabettin Bilgisu Caddesi No:59’a uğrayabilirsiniz.

Haber - Cansu Albayrak

 

YORUMLAR

 • Toplam 3 yorum

Yazan: Can Çavuş

Oğlumu gönderiyorum çok memnun hem eğlenceli hem de öğretici olduğu için hiç ayrılmak istemiyor. Özellikle öğretmen ve çalışanların çocuklara olan ilgisi çok güzel

0 Beğendim
0 Beğenmedim

Yazan: Ayşegül Güneş

Çok başarılı bir kurum tebrik ediyorum

0 Beğendim
0 Beğenmedim

Yazan: Mesut dağdeviren

Çok güzel bir ortam

0 Beğendim
0 Beğenmedim

BENZER HABERLER

KSO Başkanı Zeytinoğlu Mart ayı kapasite kullanım oranlarını değerlendirdi

.C. Merkez Bankası ve Kocaeli Sanayi Odası verilerine göre mart ayı kapasite kullanım oranı sonuçlarını değerlendiren Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, “Oda olarak her ay düzenli olarak açıkladığımız imalat sanayinde kapasite kullanım oranı mart ayında, ilimizde yüzde 70.7 ile geçen aya göre 0.3 puan, geçen yılın aynı ayına göre 2.1 puan arttı. Merkez Bankası tarafından yüzde 74.7 olarak açıklanan Türkiye imalat sanayinin kapasite kullanım oranı ise geçen aya göre 0.2 puan, geçen yılın aynı ayına göre 0.6 puan geriledi.” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

 • Darıca Belediye başkanı Muzaffer Bıyık
 • Gebze Belediye başkanı Zinnur Büyükgöz
 • Çayırova Belediye başkanı Bünyamin Çiftçi
 • Dilovası Belediye başkanı Hamza Şayir
 • Körfez Belediye başkanı Şener Söğüt
 • Derince Belediye başkanı Zeki Aygün
 • İzmit Belediye başkanı Fatma Kaplan Hürriyet
 • Kandıra Belediye başkanı Adnan Turan
 • Başiskele Belediye başkanı Yasin Özlü
 • Kartepe Belediye başkanı Mustafa Kocaman
 • Gölcük Belediye başkanı Ali Yıldırım Sezer
 • Karamürsel Belediye başkanı İsmail Yıldırım