REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 21°

HIZIR REİS’TE HÜZÜNLÜ VEDA

Hızır Reis İlkokulunda ilköğretimini tamamlayan 4/B sınıfı yaşamlarının ilk kepini giyerek mezuniyet coşkusu yaşadılar.

4 yıllık eğitim serüvenini tamamlayan 4/B Sınıfı öğrencileri Hızır Reis İlkokulu’nda başarılı sınıf Öğretmeni Hülya Akyürek tarafından hazırlanan muhteşem programla ilköğretime veda ettiler.

 

Orta Öğretime Adım Atacaklar

Programın açılış konuşmasını yapan okul müdürü Murat Kapancı yaptığı konuşmasında; “ 4 yıl önce eğitim ve öğretim hayatına başlayan yavrularımız bugün mezun oluyorlar. Artık ilköğretim onlar için son bulacak ve orta öğretime adım atacaklar. Öğrencilerimize gelecekteki hayatlarında daha da başarılı olmalarını diliyorum. Önemli bir diğer konu da Hülya Öğretmenin öğrencileri oldukları için çok şanslılar. Geleceğe çok güzel hazırlandılar.” Dedi

 

Mezuniyet kıyafeti giydiler

Evsel atıklardan hazırladıkları kostümleriyle, Kitapların kanatları adlı tiyatro gösterimi sunan 4/B Sınıfı öğrencileri izleyenler tarafından büyük beğeni topladı. İlkokul birinci sınıftan itibaren aile albümünden alınan görseller slayt eşliğinde sunuldu. Hem öğrenciler hem de verileri duygu dolu anlar yaşadılar. Dört yıldır paylaştıklarını hep birlikte gözden geçirme fırsatı buldular. Sınıf öğretmeni Hülya Akyürek ile birlikte mezuniyet pastası da güzel temenniler eşliğinde kesildi.

 

Hülya Öğretmeni ağlattılar

Hızır Reis İlkokulu 4/B Sınıfı öğrencileri tarafından Hülya Öğretmene bir de sürpriz hazırlandı. Hülya Öğretmen için tek tek dilek ve temennilerde bulunan öğrencilerin sevgisi ve veda dolu sözleri izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Sahneye çıkan öğrenciler özel olarak hazırladıkları “Bize herşeyi öğrettin bir veda etmeyi öğretemedin seni çok seviyoruz Hülya öğretmenimiz “ yazılı pankart açtılar.4 Yıl boyunca büyük emeklerle tek tek ilgilendiği ve yetiştirdiği öğrencilerinden ayrılmanın hüznünü yaşayan Hülya Öğretmen gözyaşlarına hakim olamadı. Mezuniyet belgesi de alan öğrenciler mezuniyet kıyafeti  giyerek bol bol hatıra fotoğrafı çekildiler.

 

 

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET