REKLAMI KAPAT
  • 6.8363 TL
  • 7.6021 TL
  • 8.4276 TL
KOCAELİ 22°

Aydın Ünlü'den Ergün’e sert gönderme!

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın ÜNLÜ, DEVA Partisi Teşkilat Başkanı Nihat Ergün’e sert göndermelerde bulundu.Ünlü, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Haddini bil ! MHP ‘yi bir daha ağzına alma Nihat efendi !!!”ifadelerini kullandı.

Yen sistemle beraber “Cumhur ittfakı Abdullah Öcalan le gizli ittfak yapmış oldular” diyen Deva Partsi Genel Başkan Yardımcısı Nihat Ergün’e MHP’den sert tepkiler gelmeye devam ediyor.. MHP MYK Üyes Erkan Azer’in “TÜBİTAK başta olmak üzere işe aldırdığın FETÖ’cülerin hesabını ver” ifadelerinin ardından MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü’de “Haddini bil ! MHP ‘yi bir daha ağzına alma Nihat efendi !!!”diyerek sert göndermede bulundu.

İşte Ünlü’nün Ergün’e yönelik yaptığı sert paylaşım ;

MİT tarafından isimleri tespit edilen FETÖ ‘cülerin listesi önüne geldiğinde sen Bakandın . “İstihbarat görevlilerine dedinki ben kimseyi görevden almam .”Görevden almaktan imtina ettiğin FETÖ ‘cüler 15 Temmuz gecesi bu ülkeye darbe yapanların Bürokratik ayağıydı . Yani yediğin maklube ‘nin böylece hakkını teslim etmiş oldun . Sen kimsinki MHP ‘yi PKK ile aynı cümle içerisinde kullanıyorsun ? Sen Pensilvanya artığı bir siyasetçi olarak hep hafızalarda kalacaksın . TÜBİTAK başta olmak üzere işe aldırdığın FETÖ ‘cülerin hesabını verde; MHP ‘yi ağzına al ...Küresel boyutu açık olan sermaye uşaklığını yapacak partiniz; siyaset mezarlığında yerini alacaktır . Haddini bil ! MHP ‘yi bir daha ağzına alma Nihat efendi !!!

Eski bakan piyasaya çıkmış nutuk atıyor!

DEVA Partisi Teşkilat Başkanı Nihat Ergün’e tepki gösteren bir diğer isim ise, MHP Kocali İl başkan Yardımcısı 27. Dönem Kocaeli Milletvekili Adayı Ertan Yılmaz oldu. Yılmaz, Ergün tarafından yapılan açıklamaya yönelik”Sizden gelecek şifa da deva da Allah’tan gelsin”dedi.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET