Outlet Center İzmit  48. Geleneksel Ucuzluk Panayırı
03 Mayıs 2024 15:21

Outlet Center İzmit 48. Geleneksel Ucuzluk Panayırı

Türkiye’nin ilk ve gerçek outlet merkezi Outlet Center İzmit’te, her yıl tekrarlanarak geleneksel hale gelen Ucuzluk Panayırı kampanyasının 48.’si, 03 - 19 Mayıs 2024 tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. 19 Mayıs akşamına kadar devam edecek olan 48. Geleneksel Ucuzluk Panayırı kampanyasında; dünyaca ünlü markalar yine inanılmaz panayır fiyatlarıyla satışa sunuluyor.

1997 yılından bu yana; müşterilerine, gerçek fabrika satış fiyatlarıyla akıllı ve kaliteli bir alışveriş fırsatı sunan Outlet Center İzmit’teki mağazalar, depolarındaki ürünleri eritmek ve yeni ürünlere yer açmak için ürünlerini maliyetinin de altında fiyatlarla sezonun son fırsatı olarak Ucuzluk Panayırı süresince satışa sunuyor.

 

Outlet fiyatından da uygun fiyatlar sunulan,

Outlet Center İzmit’in kampanyası Ucuzluk Panayırı hakkında;

 

Outlet Center İzmit’te geleneksel olarak her yıl tekrarlanan Ucuzluk Panayırı kampanyasında, mağazalarda ve üretici firmaların merkez depolarında bulunan satış hızı düşük ve sirkülâsyonu az olan ürünler, mağaza önlerine çıkarılan çeşitli stant ve askılarda, outlet fiyatının da çok altında fiyatlarla satışa sunuluyor. İşte bu yüzden, bu ürünleri bir daha bu fiyatlarla satın alamayacağının bilincinde olan tüketici, Ucuzluk Panayırı kampanyasına büyük ilgi gösteriyor.

 

Güncelleme: 03 Mayıs 2024 15:23
sedat menteş
Kocaeli Beyaz Eşya Servisi
Toyota
Gönül Otomotiv
X