• 7.8053 TL
  • 9.4938 TL
  • 10.5061 TL
KOCAELİ 12°

Abdullah Yıldırım’ın acı günü

Kocaeli’de geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen uzun yıllar TV 41’de haber programı sunan gazeteci Abdullah Yıldırım’ın annesi Remziye Yıldırım yaşamını yitirdi.

Kocaeli’de geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen uzun yıllar TV 41’de haber programı sunan gazeteci Abdullah Yıldırım’ın annesi Remziye Yıldırım yaşamını yitirdi. Uzun süredir Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi’nde tedavi altında olan Yıldırım, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Cenazesi yarın Gölcük Şehitler Camii’nde öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

 

BENZER HABERLER

GÖLCÜK MİLLET BAHÇESİ İHALESİ KESİNLEŞLEŞTİ

Gölcük’te bir dönem enkaz döküm sahası olarak kullanılan, Gölcük Belediyesi Rahvan At Yarışı Tesisleri’nin altında, Koray Aydın Parkı’nın hemen üstünde, Örcün Mahallesi sınırları içinde yer alan Gölcük Millet Bahçesi’nin TOKİ Genel Müdürlüğü’nde yapılan ihalesi bugün kesinleşti. 14.350.000,00-TL bedelle ihale, Kumsal Petrol Maden Ltd. Şti.’de kaldı. Sözleşme sonrası, yüklenici firmaya tesliminden sonra yapımına hemen başlanacak.

KÖŞE YAZARLARI