• 7.7849 TL
  • 9.2502 TL
  • 10.3977 TL
KOCAELİ

Ayağını kaybeden vatandaşın yüzünü güldürdüler

Tavşantepe mahallesinde yaşayan vatandaşların "Hızır" lakabı taktığı Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şubesi Başkanı ve Tavşantepe Mahallesi Muhtarı İbrahim Efe hayır duası almaya devam ediyor.

Mahallesinde yaptığı hizmetlerin yani sıra bölge sakinlerinin acı-tatlı her anında yanında olup desteğini esrgemeyen Tavşantepe Mahalle Muhtarı İbrahim Efe, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle ayağını kaybeden Remzi Arslan'ın da yardımına koştu.

 

 

Sol ayağında meydana gelen damar tıkanıklığı nedeniyle ayağını kaybeden ve hayatının geri kalan kısmını tek ayak ile geçirmek zorunda kalan Remzi Arslan’ın yardımına yetişen Muhtar Efe, tedavi süresi boyunca ailenin yanında oldu. Muhtar Efe, Remzi Arslan’ın geçirdiği operasyonla sol ayağının kaybetmesi sonrası Kandıra Tek Çatı Engelliler Derneği Başkanı Erkan Kaya ile irtibata geçerek, tekerlekli sandalye tedarik etti. Muhtar Efe ve Dernek Başkanı Erkan Kaya, ailenin ziyaretine giderek tekerlekli sandalyeyi Remzi Arslan’a teslim etti. Tedavi sürecinde ve sonrasında kendileriyle sürekli olarak ilgilenen Tavşantepe Mahallesi Muhtarı İbrahim Efe’ye ve Tek Çatı Engelliler Derneği Başkanı Erkan Kaya’ya teşekkürlerini sunan Arslan ailesi hayır dualarını da eksik etmedi.

 

 

 

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI