REKLAMI KAPAT
  • 6.7530 TL
  • 7.5688 TL
  • 8.4982 TL
KOCAELİ 19°

Bakan Koca Yeni vaka sayısını açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter'dan Türkiye'deki son koronavirüs vaka sayısını açıkladı. Bakan Koca, 37 yeni can kaybının olduğunu bildirirken, koronavirüsten hayatını kaybedenlerin sayısı 168'e yükseldi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüste son vaka sayısını açıkladı.

Bakan Koca'nın Twitter hesabından paylaştığı tabloda 37 yeni can kaybının olduğu belirtildi. 162 vaka iyileştiği belirtilirken, yapılan toplam test sayısının 76 bin 981'e çıktığı ifade edildi.

Koronavirüste toplam vaka sayısı 10 bin 827 olurken, hayatını kaybedenlerin sayısı ise 168'e yükseldi.

Bugün 11 bin 535 test yapılırken, bin 610 pozitif vakaya rastlandı.

Yoğun bakımda olanların sayısı ise 725.

 

BENZER HABERLER

MEB açıkladı! Ehliyet kursu ve sınavlarında yeni önlem

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB) ehliyet kursları ile teorik ve direksiyon sınavlarında, koronavirüsle mücadele önlemlerinin eksiksiz uygulanması amacıyla "Trafik Adam" animasyonu hazırlandı. Buna göre, kursiyerler ders aralarında toplu halde bir arada bulunmamaları hususunda bilgilendirilecek, kursiyerler eğitim alanlarına toplu halde götürülmeyecek. Toplu götürülmesi gereken durumlarda servis yapılacak araca, kapasitesinin yarısı kadar kursiyerin binmesi sağlanacak. Motosiklet ve iş makineleri uygulama eğitimi ve sınavlarında kursiyerlere kendilerine ait kask, baret, eldiven, kulaklık ve yelek gibi malzemeler kullandırılacak.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET