REKLAMI KAPAT
  • 6.8142 TL
  • 7.4310 TL
  • 8.3023 TL
KOCAELİ 23°

Başiskele Çocuk Üniversitesi Online Eğitimlere Başlıyor

Koronavirüs’e karşı alınan tedbirler kapsamında eğitimlerine ara veren Başiskele Çocuk Üniversitesi online eğitimlere başlıyor.

Online Eğitim Sistemi altyapısını tamamlayan Başiskele Çocuk Üniversitesi, 4 Nisan Cumartesi gününden itibaren eğitimlere kaldığı yerden devam edecek.

 

Dünya’nın neredeyse tamamını etkisi altına alan ve ülkemizde de yayılmaya başlayan Koronavirüs salgınına karşı ilçede gerekli önlemleri alan Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, Başiskele Çocuk Üniversitesi’nde de eğitimlere geçici bir süre ara verilmesi kararını almış ve online eğitim için alt yapı çalışmalarını başlatmıştı.

 

Çocuk Üniversitesi’nde eğitimlerin aksatılmadan sürdürülebilmesi amacıyla başlatılan Online Eğitim Sistemi altyapı çalışmalarının tamamlandığını açıklayan Başkan Özlü, eğitimlerin 04 Nisan Cumartesi gününden itibaren başlayacağını bildirdi.

 

Çocuk Üniversitesinde halen eğitim desteği alan 650 öğrenci; 1. ve 2. Kademe Temel Dersler ile Seçmeli Dersler için belli bir program dâhilinde eğitimlere uzaktan canlı ve interaktif olarak katılabilecek.

 

Online eğitimler hakkında detaylı bilgiye Başiskele Çocuk Üniversitesi’nin web sayfasından    (http://cocukuniversitesi.basiskele.bel.tr) ve Facebook sayfasından ulaşılabilecek.

 

Çocuk Üniversitesi’nde online uzaktan eğitimler, örgün yüz yüze eğitimler başlayana kadar devam edecek.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET