Başkan Özlü: Gençlik Nerede Biz Oradayız
22 Mayıs 2024 16:20

Başkan Özlü: Gençlik Nerede Biz Oradayız

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, gençlerle bir araya geldiği etkinlikte gelecek nesillere verdiği önemi bir kez daha vurgulayarak gençlerin her zaman destekçisi olduklarını söyledi.

Genç Kocaelililer Derneği iş birliğiyle Damlar Vadisi İbrahim Gencer Millet Bahçesi’nde genç kardeşleriyle bir araya gelen Başkan M. Yasin Özlü, sıcak ve samimi ortamda keyifli sohbet gerçekleştirdi.

 

Genç Kocaelililer Derneği Başkanı Sinem Uçan’ın moderatörlüğünde gençlerle sohbet eden Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, kariyer yolculuğu ile ilgili bilgiler verdikten sonra Başiskele’de gençlere yönelik yapılan çalışmalardan bahsetti.

 

“GENÇLER EN BÜYÜK ENERJİ VE MOTİVASYON KAYNAĞIMIZ”

 

Genc-i Âlâ Gençlik Modeli ile önceki dönemde birçok projeyi gençlerle birlikte gerçekleştirdiklerini söyleyen Başkan M. Yasin Özlü, “Başiskele’mizde gençlere yönelik yaptığımız çalışmalar Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından 3 kez ödüllendirildi. Tabii bizim için en büyük ödül Genc-i Âlâ çatısı altında yaptığımız hizmetler ile ilgili sahada gençlerden ve gençlerin ailelerinden aldığımız olumlu dönüşlerdi. Çok güzel ifadelerle karşılaştık. Toplumun gerçekten çok büyük beğenisini ve takdirini kazanan işler yaptığımızı gördük. Bu anlamda motivasyonumuz bir kez daha arttı, enerjimize enerji kattı. Bu yeni dönemimizde de geleceğimizin istikbali ve hazinesi olarak gördüğümüz gençlerimize yatırımlarımız devam edecek. Gençlerimizin engin fikirleri ve önerileriyle yeni projeler üreteceğiz. Spordan sanata, teknolojiden sosyal ve kültürel aktivitelere kadar gençlik nerede ise biz orada olacağız.” diye konuştu.

 

ATEŞ BAŞINDA HEP BİRLİKTE TÜRKÜLER SÖYLENDİ

 

Programda gençlerin sorularını da büyük bir içtenlikle cevaplayan Başkan Özlü, daha sonra gençlerle birlikte türküler söyledi. Başiskele Belediyesi Neşet Ertaş Müzik Okulları Eğitmeni Bukte Saatcı’nın canlı performası ile akşamın geç saatlerine kadar ateş başında türküler söyleyen gençler, unutulmaz keyifli bir akşam geçirdiler. Programda gençlere çeşitli ikramlarda da bulunuldu.

Güncelleme: 22 Mayıs 2024 16:21
sedat menteş
Kocaeli Beyaz Eşya Servisi
Toyota
Gönül Otomotiv
X