Başkan Özlü, Hasta ve Yaşlılara Moral Oluyor

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, ilçedeki yaşlı ve hastaları ziyaret etmeye devam ederek büyüklerine moral veriyor ve onların hayr dualarını alıyor.

Kentte genç yaşlı, kadın erkek, çoluk çocuk herkes ile iletişim bağlarını ve gönül köprülerini kuran Başkan M. Yasin Özlü, Başiskeleli hemşehrileriyle bir arada olmayı sürdürüyor. Bu kapsamda Başkan Özlü, ilçede bulunan hasta ve yaşlıları evlerinde ziyaret ediyor.  

 

Başiskele’nin her bir mahallesinde komşularıyla her ortamda ve her fırsatta görüşen, komşularının görüş ve önerilerini dinleyen Başkan Yasin Özlü, yaşlı ve hastaları da ziyaret ederek onlara moral verdi. Yasin Özlü, ziyaretlerde yaşlı ve hasta vatandaşların talep ve önerilerini dinlerken, onların hayır dualarını da aldı.

 

BAŞKAN ÖZLÜ: “MORAL BİZDEN, ŞİFA ALLAH'TAN”

 

Belediye Başkanı Yasin Özlü yaptığı ziyarette hasta, yaşlı ve büyüklerin ziyaret edilmesinin önemine dikkat çekerek, “Hastalarımızı, yaşlılarımızı her zaman her fırsatta ziyaret ederek onlara moral vermemiz lazım. Büyüklerimizin istek ve ihtiyaçlarını sorduk, onlara moral verdik. Moral bizden, şifa Allah'tan olsun. Allah tüm hastalarımıza acil şifalar versin.” diye konuştu.

 

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI