Başkan Özlü’den Tıp Bayramı Buluşması
15 Mart 2024 16:10

Başkan Özlü’den Tıp Bayramı Buluşması

Başiskele Belediye Başkanı M.Yasin Özlü 14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle, ilçedeki sağlık çalışanları ile bir araya geldi.

Başiskele ilçe sağlık müdürü Münevver Gonca Set’in de katılımıyla, tüm aile sağlığı merkezi çalışanları ve sağlık çalışanlarının katılım sağladığı buluşma birlik ve beraberlik mesajları ile gerçekleşti.

 

 

Başiskele Belediyesi Antik Köfte ve Restorasyon’da gerçekleştirilen iftar programına Başiskele İlçe Sağlık Müdürü Münevver Gonca Set’in, ilçedeki aile sağlığı merkezi çalışanlar katıldı.

 

Programda bir konuşma gerçekleştiren Başkan Özlü, mübarek Ramazan ayının manevi ikliminde birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak şunları söyledi:

 

“Her gün, insanların sağlığı ve iyiliği için fedakarlıkla çalışıyorsunuz. Pandemiyle birlikte tüm dünya bunu bir kez daha gördü.  Bu kutsal görevi yerine getirirken, sadece bilgi ve becerilerinizi değil, aynı zamanda insan sevgisi, şefkat ve empatiyle çalışıyorsunuz. Tıp, multidisipliner bir yaklaşım gerektiren bir alandır. Bu nedenle, bugün burada sadece doktorlarımızı değil, aynı zamanda hemşirelerimizi, eczacılarımızı, teknisyenlerimizi, sağlık yöneticilerimizi ve diğer tüm sağlık çalışanlarını da kutluyoruz.Fedakarca çalışarak, hastalarımıza hizmet etmek için

canlarını riske atan tüm sağlık çalışanlarına minnettarız.”

 

 

Başiskele İlçe Sağlık Müdürü Münnevver Gonca Set’te program sonunda gerek pandemi döneminde gerek pandemi sonrası 5 yıl boyunca belediyenin tüm sağlık hizmetleri ve çalışanlarına desteği ve yanında olduğu için teşekkür etti.

Güncelleme: 15 Mart 2024 16:11
BENZER HABERLER
sedat menteş
Kocaeli Beyaz Eşya Servisi
Toyota
Gönül Otomotiv
X