REKLAMI KAPAT
  • 6.8741 TL
  • 7.7564 TL
  • 8.6619 TL
KOCAELİ 30°

Bayraktar köyünden Hürriyet’e isyan var! Halkın taleplerine bahane değil hizmet üretin..

CHP’nin en güçlü olduğu adeta kalesi olan İzmit Bayraktar Köyü Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e isyan bayrağını açtı.

Bayraktar Köyüne, yalnızca Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından 2004-2019 yılları arasında 6 milyon 718 bin 659 TL hizmet yapılmasına rağmen, 31 Mart seçimlerinin ardından AK Parti hizmet yapmadı diyerek siyaset devşiren CHP’li Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, en çok oy aldığı adeta kalesi olan Bayraktar köyünü unuttu. İzmit Belediyesi CHP’li Meclis üyesi Devrim Bal’ın meclis toplantısında “Bayraktar köyü 17 yıl sonra ilk kez asfalt gördü” dediği Bayraktar da yollar adeta köstebek yuvası gibi oldu. Bu durumu bahaneler üreterek, topu büyükşehir belediyesine atan, Devrim Bal, vatandaşın tepkisinden nasibini aldı.

Alkışlar aplamıza!

Vatandaşlar tarafından yapılan eleştirilere ve olumsuz yorumlara tahammülü olmayan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve yönetimi vatandaşları karşısına almaya devam ediyor. izmit Bayraktar Köyü sakinlerinden Hamdullah Er, sosyal medya hesabı üzerinden köstebek yuvasına dönen yolların fotoğrafını paylaşarak “ Fatma apla seçildiğinde “AKP Bayraktar köyüne yatırım yapmadı” ancak biz yol vs bütün işleri yapacağız demişti ya hah işte Fatma aplanın Bayraktara yaptığı yatırımlardan biri alkışlar aplamıza” ifadelerini kullandı.

Halkın taleplerine bahane değil hizmet üretin!

Bayraktar köyü sakinlerinden Hamdullah Er’in paylaşımına cevap veren Meclis üyesi Devrim Bal; ”Ağabey burası Büyükşehir ait. Otoyol kamyonlarının da kullandığı bir yol. İki köyü birbirine bağlayan yollar. Ancak sen de biliyorsun asfalt yapıldı oralara ve yıllar sonra. İfadelerini kullandı. Vatandaşın taleplerine ve şikayete çözüm odaklı çalışma yapması gereken Bal’ın yorumuna cevap veren Hamdullah Er, “otoyol kamyonlarının bu yolu kullanmayalı iki yıl oldu. Ayrıca burası ana yol değil! Neden Büyükşehir’e ait olsun. Biz halkız doğal olarak hizmet talep edeceğiz. Fatma apla verdiği sözleri tutsun halkın sorunlarına bahane değil çözüm üretsin o bu yüzden seçildi.. İfadelerini kullandı

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 yorum

bayraktar köylü devrim bal'a cvb

Yazan: Chp Üyesi

Devrim bal sen ve diğer meclis üyeleri dahil hiç bir işe yaramıyorsunuz... hepiniz boşsunuz kaç tane alevi genç-i işe aldırdınız aldınız bizim köyden kaç kişi iş başı yaptı gün gelecek seçim niye olacak o zaman köye girebilecekmisiniz...

0 Beğendim
0 Beğenmedim

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET