BİLNET KAYIT KABUL SINAVINA YOĞUN İLGİ
16 Ocak 2022 10:40

BİLNET KAYIT KABUL SINAVINA YOĞUN İLGİ

İzmit Tepeköy Mahallesinde bulunan Kocaeli Yerleşkesinde Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesinden oluşan 60 dersliği ve öğrencilerinin çok yönlü gelişimini destekleyen, çeşitli aktivite alanları bulunan, 15 bin m2 kapalı alana sahip Kocaeli Bilnet Okulları 15 Ocak Cumartesi, 16 Ocak Pazar, 22 Ocak Cumartesi ve 23 Ocak Pazar günü olarak dört periyottan oluşan ve 10 gün önceden kontenjanları dolarak kapatılan, 2500 öğrenciyle sınırlandırılan kayıt kabul sınavının 15 Ocak Cumartesi ve 16 Ocak Pazar günlerini içeren sınavın ilk iki periyodunu pandemi şartları göz önünde bulundurularak seyreltilmiş, sosyal mesafeye uygun, güvenli sınıf ortamlarında sağlıklı bir şekilde gerçekleştirdi.

KOCAELİ’NİN EN GÜÇLÜ ÖĞRETMEN KADROSU

Güçlü öğretmen kadrosu ile öğrencilerinin akademik ve sosyal yönden gelişimlerini, 21. yüzyılın beklentilerinden haberdar olmalarını hedefleyerek geleceklerini tasarlayan özel KOCAELİ BİLNET okullarında 2022-2023 eğitim-öğretim dönemi için gerçekleştirilen Kayıt Kabul sınavı büyük ilgi gördü.

Öğrencilerinin LGS ve YKS sınavlarında üstün başarı sağlamaları, istedikleri mesleğe tüm yeterlilikleriyle adım atarak fark yaratmaları, her türlü yaşam kalitesine ulaşmalarını hedef olarak belirleyen ve

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ile Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavında açıldığı yıldan itibaren her yıl Türkiye derecelerine imza atan KOCAELİ BİLNET Okulları akademik başarılarının yanında çok yönlü gelişimi destekleyen, yaşamı kucaklayan robotik, satranç, basketbol, yüzme, müzik, gibi sosyal kulüp dersleri ve sosyal sorumluluk projeleriyle öğrencilerinin yeteneklerinin keşfedilmesine imkân sağlıyor.

 

 

 

 

 

Güncelleme: 16 Ocak 2022 10:43
YORUMLAR
  • Toplam 1 yorum
Ceren K. 13:30 - 16 Ocak 2022

Sınava girdim ben de. O okulda okumak çok isterim. Okul çok güzel ve komşumuzun kızı devam ediyor çok memnunlar. İnşallah kazanırım. En çok da öğretmenler derste hiç oturmuyormuş o olgimi çekti. Benim öğretmenlerim hep otururdu ortaokulda. İlgili öğretmenler ve çok takip ediyorlarmış

0 Beğenmedim
Kocaeli Beyaz Eşya Servisi
Enes Akbal
Toyota
Gönül Otomotiv
X