DEVA'DA İSTİFA!
11 Ağustos 2023 14:55

DEVA'DA İSTİFA!

DEVA Partisi Kocaeli kurumsal iletişimden sorumlu il başkan yardımcısı Alptekin Cevherli” yeni atanan il başkanı ve arkadaşların önünü açmak gayesiyle gördüğüm lüzum nedeniyle ayrılmış bulunuyorum. “ diyerek istifa ettiğini duyurdu.

 Geçmiş dönem DEVA Partisi İl Başkanı ve Milletvekili Aday Adayı Zeynep Sudan, DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı oldu. Sudan’ın il başkanı olmasının ardından ilk istifa ise DEVA Partisi Kocaeli kurumsal iletişimden sorumlu il başkan yardımcısı Alptekin Cevherli’den geldi. Cevherli yaptığı açıklama ile yeni atanan il başkanı ve arkadaşların önünü açmak için istifa ettiğini söyledi.

“GÖRDÜĞÜM LUZUM ÜZERİNE”

Sosyal medya hesabı üzerinden istifasını duyuran Cevherli “3,5 yılı aşkın zamandır DEVA Partisi Kocaeli il teşkilatını kurmamızdan, kurumsal iletişimden sorumlu il başkan yardımcılığına ve DEVA Partisi milletvekili aday adaylığına kadar geçen süreçte ve daha sonrasında genel merkezin ve il başkanımızın talebiyle bugüne kadar fiilen sürdürdüğüm basın koordinatörü görevimden yeni atanan il başkanı ve arkadaşların önünü açmak gayesiyle gördüğüm lüzum nedeniyle ayrılmış bulunuyorum.  Bu geçen süre zarfında kentimizin dürüst yüzü olan siz değerli medya mensupları olarak verdiğiniz destek nedeniyle her birinize tek tek teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.”dedi.

Güncelleme: 11 Ağustos 2023 15:01
BENZER HABERLER
sm enerji
Kocaeli Beyaz Eşya Servisi
Enes Akbal
Toyota
Gönül Otomotiv
X