EYDEM’de Mutluluğa Engel Yok
01 Aralık 2023 14:26

EYDEM’de Mutluluğa Engel Yok

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün özel önem verdiği Engelsiz Yaşama Destek Merkezi yaptığı faaliyetlerle adından söz ettiriyor

BOWLİNG OYNADILAR

Derince Belediyesi bünyesinde ilçede yaşayan özel gereksinimli bireylere hizmet veren Engelsiz Yaşama Destek Merkezi (EYDEM) 2023-2024 Eğitim-Öğretim dönemi içerisinde çeşitli etkinliklere imza atmaya devam ediyor. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında EYDEM’de eğitim alan özel öğrenciler bu kez kendileri için düzenlenen programlarda gönüllerince zaman geçirme imkanı buldu. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün ve AK Parti Derince İlçe Başkanı Koray Merdan’ın EYDEM ailesi ile bir araya geldiği bowling etkinliği ArastaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleşti.

ENGELLERİ BİRLİKTE AŞTIK

Engelsiz Yaşama Destek Merkezi’nin çalışmalarına özel önem verdiklerini belirten Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Gönül gönüle vererek bugüne dek engelleri birlikte aştık, inşallah bundan sonraki süreçte de yine hep birlikte olacağız. Özel çocuklarımızın mutluluğu ve ailelerinin geleceğe daha da güvenle bakabilmeleri için her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi. Engelsiz Yaşama Destek Merkezi ailesi bowling etkinliğinin ardından Yelken Kafe’de Başkan Aygün’ün konuğu oldu. Burada hep birlikte gönüllerince zaman geçiren özel öğrenciler Samed Esastürk, Talip Ata, Halit Emre Özdemir ve Zehra Aslan’ın ise doğum günü kutlaması yapıldı.

 

Güncelleme: 01 Aralık 2023 14:27
Sedat Köse
KOTO
yyh
diler
sedat menteş
Kocaeli Beyaz Eşya Servisi
KSO
lastik-iş
KROMAN
Toyota
Gönül Otomotiv
X