Gönülden Gönüle Ziyaretleri İzmit İlçemizde Devam Etti
25 Kasım 2023 14:12

Gönülden Gönüle Ziyaretleri İzmit İlçemizde Devam Etti

Gönülden Gönüle Projesi ile Valiliğimiz koordinasyonunda devletin şefkatine ihtiyaç duyan ve gönlü alınmayan tek bir kişi kalmayıncaya dek şehit yakınları, gaziler, yaşlı, engelli, öksüz, yetim ve ihtiyaç sahibi aileler ziyaret edilerek gönül köprüleri kurulmaya devam ediliyor.

İzmit ilçemizde yaşlı, engelli ve ihtiyaç sahibi 9 aileyi ve 1 Gazimizi hanelerinde ziyaret edip, onlarla hemhal olan Vali Yardımcısı Ekrem Çalık, Valimiz Seddar Yavuz’un selamlarını iletip, taleplerini dinleyerek ihtiyaç durumlarını yerinde inceledi.

Vali Yardımcısı Çalık; sıkıntı ve sorunları dinlemek, yapılan talepleri yerinde incelemek amacıyla yürütülen ziyaretler doğrultusunda gereken ne varsa yapılacağını belirtti.

Ziyaretleri sırasında rastladığı vatandaşlarımızla hasbihal eden, hal ve hatırlarını soran Vali Yardımcısı Ekrem Çalık, çocuklara da hediyeler vererek onları sevindirdi.

Gazimiz Ziyaret Edildi

Vali Yardımcısı Ekrem Çalık, Gazimiz İlkay Kulaç ve ailesinin misafiri oldu. Gazimizle sohbet ederek bir ihtiyaç ve taleplerinin olup olmadığını sordu.

Vali Çalık: “Vatan, bayrak ve kutsal değerler için, canlarını seve seve feda etmeye hazır olan gazilerimiz bizler için çok değerlidir. Sizler, bizlere emanetsiniz.” diyerek, şehitlerimizin emanetlerini ve gazilerimizi buldukları her fırsatta ziyaret etmeye özen göstermeye çalıştıklarını ifade etti.

Güncelleme: 25 Kasım 2023 14:13
BENZER HABERLER
Kocaeli Beyaz Eşya Servisi
Enes Akbal
Toyota
Gönül Otomotiv
X