REKLAMI KAPAT
  • 6.8693 TL
  • 7.7611 TL
  • 8.5865 TL
KOCAELİ 35°

Gündoğdu Ekmek Fırını evlere sıcak ekmek servisine başladı

Koronavirüsü salgınının önüne geçmek için evde kal çağrılarına uyan duyarlı vatandaşlarımız evlerine kapandı. Market ve fırınlara çıkmaya çekinir hale gelmişken Gündoğdu mahallesinde bulunan Gündoğdu ekmek fırını işletmecisi Ömer Büyüktepe örnek olacak bir karar alarak evlere ekmek servisine başladı.

Yeşilova, Gündoğdu Dünya Bankası, Bayındırlık ve toki konutlarına kadar geniş bir kesimde yaşayan vatandaşlarımızın telefon etmeleri halinde kapılarına kadar sağlıklı bir şekilde ambalajlanmış sıcak ekmek gidecek. Ekmeğin fırından çıkıp market ve bakkallara ulaşana kadar çok uzun bir yolculuğu oluyor. Bu anlamda en azından bu süreçte ekmeğe daha az temas olması sağlık aççısından çok önemli. Bir telefonla fırından birinci elden kapılarına ücretsiz ekmek servisi yaparak takdir toplayan Ömer Büyüktepe iletişim numaralarını vatandaşlarla paylaştı.

 

Ekmek hayatımızın temel ihtiyacı

Bütün fırıncılara örnek olacak karar alan Gündoğdu ekmek fırını işletmecisi Ömer Büyüktepe yaptığı açıklamasında; Koronavirüsü nedeniyle yaşadığımız bu zor günlerde bizlerde taşın altına elimizi koymak istedik. Bizim bölgemiz şehir merkezine biraz uzak. Ekmek hayatımızın temel ihtiyacı. Vatandaşlarımız ekmek almaya fırına makete gitmeye çekiniyorlar. Sağlık her şeyden önemlidir. Bir yandan da hayat devam ediyor. Hal böyle olunca vatandaşlarımızın bu sıkıntılı günlerinde ekmeklerini kapılarına götürerek, sokağa çıkma endişelerinin bir nebze de olsun önüne geçmek istedik.

 

 

Yeter ki vatandaşlarımız evlerinde kalsın

Özellikle yaşlı vatandaşlarımız telefon etmeleri halinde günlük taze sağlıklı bir şekilde ambalajlanmış ekmeklerimizi kapılarına kadar götüreceğiz. Yeter ki vatandaşlarımız evlerinde kalsın. Biz onlar için üretimimize devam ediyoruz bunun yanında kapılarına kadar da ekmeklerini getiriyoruz. Sabah ve akşam servis saatlerimiz olacak. Sabah 09:00 ile 10.00 Akşam 17:00 ile 19:00 saatleri arasında 0262 329 49 06 0541 680 49 06 numaralarından fırınımızı aramaları halinde sıcacık günlük taze ekmekleri kapılarına gelecek. Doğal ekşi maya ile odun ateşinde pişen sıcak ekmek, içli pide, simit, açma, poğaça, ürünlerimizi kalite ve hijyen arayan vatandaşlarımızın kapılarına kadar ulaştıracağız.”ifadelerini kullandı.

 

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET