Gürsel, veda etti
15 Ağustos 2023 10:34

"Bu onuru yaşamama vesile olan herkese minnet borçluyum" Gürsel, veda etti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın Basın Danışmanlığına getirilen AK Parti Tanıtım Medyadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı İbrahim Gürsel yaptığı açıklama ile ” 19 Haziran 2019’da başladığım AK Parti Kocaeli İl Yönetim Kurulu Üyeliği’ne bugün itibarıyla veda ettim.” Dedi.

 Gürsel, sosyal medya hesabı üzerinden  yaptığı veda açıklamada “19 Haziran 2019’da başladığım AK Parti Kocaeli İl Yönetim Kurulu Üyeliği’ne bugün itibarıyla veda ettim. 30’lu yaşlarımın başında mahalle temsilcisi ve ardından ilçe yöneticisi, 40’lı yaşlarımın başında il yöneticisi olarak içinde bulunduğum aktif siyasete nokta koymak, yönetim kurulumuza veda etmek elbette zor oldu. Bu onuru yaşamama vesile olan herkese minnet borçluyum.

"RABBİM MAHÇUP ETMESİN"

Aile ortamı içinde, canla başla bu süreçte birlikte görev yaptığımız İl Başkanım Sayın Dr.Şahin Talus’a, önceki dönem İl Başkanım Sayın Mehmet Ellibeş’e, bugüne kadar beraber görev yaptığım bütün yönetim kurulu üyelerine, kadın ve gençlik kollarımıza, ilçe başkanlarımıza, Tanıtım Medya İlçe Birim Başkanlarımıza ve tüm teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Bilgi, birikim ve tecrübelerimle bundan sonra Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç.Dr.Tahir Büyükakın’ın Basın Danışmanı olarak görev yapacağım. Başta Sayın Başkanımız olmak üzere, şahsıma güvenen herkese şükranlarımı sunuyorum. Rabbim mahcup etmesin.”ifadelerine yer verdi. 

 

Güncelleme: 15 Ağustos 2023 10:41
Kocaeli Beyaz Eşya Servisi
Enes Akbal
Toyota
Gönül Otomotiv
X