Hem heyecan getirdi, hem de heyecanlandırdı

AK Parti’nin önceki dönemlerde İl Başkanlığını yapan Mahmut Civelek, gündemden düşmüyor..

Önceki dönemlerde, AK Parti Kocaeli’nde İl Başkanlığı yapan Mahmut Civelek, son aylarda gündemden düşmüyor. Civelek’in İzmit Çarşıda bulunan iş yeri adeta ziyaretçi akınına uğruyor. Gittiği her programda yoğun ilgi ve alakayla karşılanan Mahmut Civelek, görev yaptığı süre boyunca insan kazandığını da gözler önüne serdi. AK Parti’de teşkilat tabanı tarafından sevilen ve özlenen Mahmut Civelek, birçok makama yakıştırılan isim olmayı çoktan başarmış görülüyor.

DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKMEYİ BAŞARDI

İl Başkanlığı döneminde başarılı görev süreci geçiren Civelek, partililerle irtibatını kopartmadan ikili ilişkilerini korumayı başardı. Kendisine yönelik yapılan engellemelere rağmen, küsmeden darılmadan duruşunu bozmadan liderine ve davasına sadık olduğunu da ispatladı. Kentte her kesim tarafından sevilen Civelek, seçim sürecine girilmemesine rağmen, önemli bir aktör olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. AK Parti’nin kurucuları, önceki dönemlerde görev almış ve aktif olan yöneticiler, belediye başkanları, neredeyse tüm partililer aynı zaman da STK temsilcileri, Mahmut Civelek’in artık hakkını alması gerektiğini söylercesine destek ziyaretleri gerçekleştirmeye başladı. Sahaya adeta heyecan getiren Civelek, sevenlerini de heyecanlandırmayı başardı..

YORUMLAR

  • Toplam 2 yorum

Yazan: Geçmişi unutmayan adam

Diren civelek belki bu kez olur

0 Beğendim
0 Beğenmedim

Yazan: Kullarlı Cemil

Adam sırf heyecan ya. Sırf tecrübe. Şimdi bir daha il başkanı olsa eskisi gibi htalar yapar mı? Milletin haberi olacağı şekilde yolsuzluk yapar mı? Yapmaz. Şimdi tam tecrübeli. Nerde hata yaptığını biliyor. Yolsuzluk yaparken paylşmak gerektiğini öğrenmiş. Vakti zamanında Karaosmanoğlu ile paylaşmamıştı başına neler geldi. Şimdi tahirle paylaşır, sorun kalmaz. Heyecan işte bu nedenle..

0 Beğendim
0 Beğenmedim

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI