REKLAMI KAPAT
  • 7.8233 TL
  • 9.3296 TL
  • 10.4466 TL
KOCAELİ 10°

Hürriyet vatandaşlara kötü örnek oluyor; Tedbir yok, maske yok

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in Covid-19 virüsü ile ilgili kural ve tedbirlere katıldığı programlarda dikkat etmemesi eleştirilere neden oldu. Hürriyet son olarak dün 19 Mayıs kutlamaları sırasında ağzında maske olmadan bir çocuğa sarılarak poz verdi.

YANLIŞ ÖRNEK OLUYOR

Sağlık Bakanlığı, Covid-19 tedbirleri kapsamında özellikle maske kullanımı ve sosyal mesafenin esnetilemeyecek kurallar olduğunu ve virüs yayılımını engellemek için bu iki kuralın hayati önem taşıdığını sıklıkla tekrarlıyor. Bu kurallara uymayan vatandaşlara para cezası bile getirildi. Ancak İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in bu kuralları katıldığı bütün programlarda ihmal etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Şirintepe’de park denetimi, İzmit’in köylerinde fidan ekimi, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ile yapığı görüşme derken, Hürriyet bugün 19 Mayıs kutlamalarında da bu kuralları hiçe sayıp bir çocuğa sarılarak poz verdi. Üstelik bu sırada ağzındaki maskeyi de çenesine indirip, gülümsemeyi ihmal etmedi. Hürriyet’in hem kendi sağlığını, hem de çevresindekilerin sağlığını bu şekilde tehlikeye atarak, yanlış örnek olduğu yönünde tepkiler var

YORUMLAR

  • Toplam 2 yorum

Yazan: Amarula53

Kötü insanların yaptığı en iyi sey etrafindakilere kotu örnek olmasidir.Ayma kaplan da bunun en guzel ornegidir.Bunlar Atatürk un bayrağını saga sola asmak icin gelmislerdir. Sorsan Atatürk un tarihini bilmezler.

0 Beğendim
0 Beğenmedim

Yazan: Ali

Cumhurbaşkanıda vatandaşlara kötü örnek oluyor?

0 Beğendim
0 Beğenmedim

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI