REKLAMI KAPAT
  • 7.8233 TL
  • 9.3296 TL
  • 10.4466 TL
KOCAELİ 10°

Hürriyet'ten Karı Koca'ya İş kıyağı!

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, seçim kampanyası ekibinde yer alan ve seçimlerin hemen ardından İzmit Belediyesi'nde göreve başlayan Fethi Çeviker'in eşi Çelen Çeviker'in de İzmit Belediyesi'nde işbaşı yaptığı öğrenildi.

İzmit Belediyesi'nde aile boyu saadet devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde baba kız aynı mudurlukte göreve başlarken şimdi de İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'in seçim kampanyasında görev alan sunucu Fethi Çeviker ve eşi Çelen Çeviker İzmit Belediyesi Sahne Sanatları Merkezi'nde birlikte çalışmaya başladığı öğrenildi. Fethi Çeviker, seçimlerin hemen ardından İzmit Belediyesi'de sunucu olarak göreve başlamıştı. Sahnede yaptığı söylemlerle siyasi eleştirilerinden kaçınmayan, belediye sunuculugundan ziyade siyasi saldırılar da bulunan Çeviker'in bu çalışmaları sonuçsuz kalmadı ve eşi Çelen Çeviker de İzmit Belediyesi'nde işe alındı. Fethi Çeviker'in sorumlusu olduğu İzmit Belediyesi Sahne Sanatları Merkezi'nde göreve başlayan Çelen Çeviker eşiyle birlikte çalışmalarına devam ediyor.

Çeviker’i memur yapacak!

Öte yandan, Başkan Hürriyet'in söylemleri aksine hiç bir sınava tabi tutulmadan göreve başlayan Fethi Çeviker BEKAŞ'tan sorumlu maaşı almasının yani sıra İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'ten kendisini sözleşmeli memur yapacağına ilişkin söz aldığı ve meclisten kadro verilmesi halinde memur yapılacaklarin arasında yer aldığı da edinilen bilgiler arasında.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI