REKLAMI KAPAT
  • 6.8041 TL
  • 7.5904 TL
  • 8.5366 TL
KOCAELİ 16°

IŞIK VE AKBAŞ'TAN PAZAR ESNAFINA ZİYARET

AK Parti Kocaeli Milletvekili ve eski Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ve AK Parti İzmit İlçe Başkan Vekili Rıfat Akbaş Cumartesi pazarı esnafını ziyaret etti.

AK Parti Kocaeli Milletvekili ve Milletvekili Fikri Işık il genelinde yapmış olduğu ziyaretleri sürdürüyor. Işık, bugün Cumartesi Pazarı esnafı ile bir araya geldi. Işık’ın yapmış olduğu ziyarete AK Parti İzmit İlçe Başkan Vekili Rıfat Aktaş, İzmit Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan, Pazarcılar Odası Başkanı Ahmet Serim, Pazarcılar Odası Başkan Yardımcısı Serkan Boztürk, Genç İzmitliler Platform Başkanı Samet Şengöz ve ilçe yöneticileri eşlik etti. 

 

IŞIK PAZARCI ÖNLÜĞÜ TAKTI

AK Parti Kocaeli Milletvekili ve eski Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ve AK Parti İzmit İlçe Başkan Vekili Rıfat Akbaş, beraberindeki yöneticilerle birlikte Mehmet Ali paşa mahallesinde bulunan Cumartesi Pazarı esnafını gezerek esnafa kolaylıklar diledi. Işık, pazar tezgahlarına uğrayıp hem "hayırlı satışlar" dileğinde bulundu hem de ikramları kabul etti. Pazar alanında uğradıkları bakliyat satış tezgâhında pazarcı önlüğü takan Işık, müşterilere satış yaptı. Işık'ın pazar tezgahlarını gezerken esnafın ricası üzerine pazarcılık yapması vatandaşlar tarafından ilgiyle seyredildi. Yapılan ziyarette esnafın dertlerini ve sorunlarını dinleyen Işık, pazarcı esnafıyla samimi dakikalar geçirdi.

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET