KADEM'in Kocaeli Temsilciliği 5 Yıldız aldı
08 Temmuz 2024 16:03

Sümeyye Erdoğan Bayraktar ilimize geldi KADEM'in Kocaeli Temsilciliği 5 Yıldız aldı

KADEM Kocaeli Temsilciliği Yaptığı Çalışmalar İle 5 Yıldızı alarak "Bayrak Taşıyıcı Temsilcilik" oldu.

Kadın ve Demokrasi Vakfı (KADEM) tarafından her sene düzenlenen, 55 ilden gelen temsilcilerin ve temsilcilik sekreterlerinin katılımıyla gerçekleştirilen eğitim kampı bu yıl Kocaeli'nin Darıca ilçesinde 5-7 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Temsilcilik kampı KADEM Mütevelli Heyet Başkanı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve Yönetim Kurulu Başkanı Saliha Okur Gümrükçüoğlu’nun konuşmalarıyla başladı. Sivil toplum temsilcisi olmak, KADEM’in çalışma alanları, bölgesel etkinliklerin çalışmalara etkisi ele alındı.

Kamp boyunca  Türkiye’nin dört bir yanındaki kadın sorunları ve çözüm önerileri konuşuldu. Yönetimden iletişime, eğitimden yapılanmaya, kadına yönelik yasal düzenlemelerden kültürel normların etkilerine kadar birçok konu kurumsal çerçevede değerlendirildi. KADEM'in stratejik planı paylaşıldı.

Yaptığı çalışmalar neticesinde başarı gösteren temsilciliklere ödüller taktim edildi. KADEM Kocaeli Temsilcisi Asuman Sert Erturan ve Temsilcilik Sekreteri Betül İkiz Yönetim Kurulu Başkanı Saliha Okur Gümrükçüoğlu’ndan ödüllerini ve başarı belgelerini temsilcilik adına teslim aldılar. KADEM Kocaeli Temsilciliği bayrak taşıyıcı temsilcilikler arasında yerini aldı.

 

Kamp söyleşiler, toplantılar, gönüllülük konulu oturumlar, Filistin temalı Fahra isimli film gösterimi, film kritiği, Filistin mutfak atölyesi, Filistinli öğrencilerle söyleşi gibi etkinliklerle dolu dolu geçti.

 

Tüm temsilcilikler illerine yepyeni motivasyonla ve güzel anılarla döndüler.

Güncelleme: 08 Temmuz 2024 16:12
BENZER HABERLER
sedat menteş
Kocaeli Beyaz Eşya Servisi
Toyota
Gönül Otomotiv
X