• 7.8053 TL
  • 9.4938 TL
  • 10.5061 TL
KOCAELİ 12°

KADINLAR ÜZERİNDEN SİYASET YAPMAK AHLAKSIZCA VE YAKIŞIKSIZDIR

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, " Sayın Emine Erdoğan Hanımefendiye yönelik CHP Genel Başkanınca yapılan saygısızlığı kınıyorum " dedi.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’a yönelik ana muhalefet lideri tarafından yapılan saygısızlığa sosyal medya üzerinden cevap verdi. Katırcıoğlu, açıklamasında; “Türkiye’ye ve milletine Fransız kalan ana muhalefet liderini Aile ve Kadın üzerine seviyesiz siyasi popülizm söylemleri ahlaksızca ve yakışıksızdır” dedi.

Radiye Sezer Katırcıoğlu, açıklamasını şu sözlerle tamamladı; “Fransa’da sergilenen alçak saldırılara karşı başlatılan boykot çağrısına milli bir duruş koyamayan ana muhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanımızın eşi, dünya mazlumlarının şefkatli annesi Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi üzerinden yaptığı çirkin açıklamayı kınıyorum. Ana muhalefet lideri eğer yürekli bir siyasetçi ise aile ve kadın üzerinden konuşmaktansa muhatapları ile konuşur. Ama her defasında girdiği her seçimde yenilgi üstüne yenilgi alan biri siyasetinde aşağısına iniyor.” dedi.

BENZER HABERLER

GÖLCÜK MİLLET BAHÇESİ İHALESİ KESİNLEŞLEŞTİ

Gölcük’te bir dönem enkaz döküm sahası olarak kullanılan, Gölcük Belediyesi Rahvan At Yarışı Tesisleri’nin altında, Koray Aydın Parkı’nın hemen üstünde, Örcün Mahallesi sınırları içinde yer alan Gölcük Millet Bahçesi’nin TOKİ Genel Müdürlüğü’nde yapılan ihalesi bugün kesinleşti. 14.350.000,00-TL bedelle ihale, Kumsal Petrol Maden Ltd. Şti.’de kaldı. Sözleşme sonrası, yüklenici firmaya tesliminden sonra yapımına hemen başlanacak.

KÖŞE YAZARLARI