• 7.9039 TL
  • 9.2835 TL
  • 10.2662 TL
KOCAELİ 20°

Kandemir İzmit Kongresinde Erdoğan’ı arayacak mı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın (yarın) Pazar günü Saat: 11:00’de Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı’nın 5.olağan kongresine telefon ile bağlanması bekleniyor.

 AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in de katılacağı  Koronavirüs tedbirleri kapsamında gecikmeli olarak gerçekleştirilecek olan kongre saat:11.00’de  gerçekleştirilecek. Uluslararası Fuar Merkezi’nde yapılacak Kongrenin tek adayı ise mevcut başkan Ali Güney olacak. Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek yoğun katılımın beklendiği kongrede sosyal mesafe kuralı ve maske kuralı ön planda tutulacak. Kongreye girişte ateş ölçümü ve maske kontrolü yapılacak ikram olmayacak. Kongreye katılacak partililerin oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlenecek.

 

Kandemir Başkan Erdoğan’ı arayacak m ı?

 

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in katıldığı kongrelerde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı partililere hitap etmesi için telefonundan aradığı biliniyor. AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı’nın gerçekleşecek kongresine de katılacak olan Kandemir’in Erdoğan’ı arayarak Kongreye katılan partililere sesleneceği tahmin ediliyor.

 

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI