• 7.6503 TL
  • 8.9849 TL
  • 9.7974 TL
KOCAELİ 26°

Kocaeli sokaklarını filme aldılar

Kocaeli'de de tedbirler sonrasında sokaklar boş kalınca  kentimizde çalışmalarını  sürdüren Cineses Reklam Ajansı Kreatif Direktörü Ahmet Burak Öztürk ve Kocaeli TV  Haber Müdürü Hakan Katırcı, Koronavirüs önlemleri sonrasında boşalan kentin sokaklarını filme aldı. 

İzmit'i ve sosyal dokusunu yakından tanıyan Kocaeli TV Haber Müdürü  Hakan Katırcı'nın uzmanlarla ve vatandaşlarla gerçekleştirdiği röportajlara genç ve yetenekli Cineses Reklam Ajansı Kreatif Direktörü Ahmet Burak Öztürk'ün farklı çekim teknikleri ve kurgu becerileriyle yorumlanmış görüntüleri eklenince   "COVİD - 41 Kocaeli'de Coronavirus" isimli  birçok bölümden oluşan seri ortaya çıktı.

Serinin ilk bölümlerinde Sekapark, Fethiye Caddesi ve Yürüyüş Yolu gibi mekanlardaki ıssız görüntüler vatandaşların yetkililer tarafından aktarılan tedbirlere uyduğunu ve vatandaşların Koronavirüs ile mücadele kapsamında duyarlılığının arttığını ortaya koyuyor. Belgesel tadındaki  "COVİD - 41" video serisinde aynı zamanda Büyükşehir ve ilçe belediyelerinin dezenfeksiyon çalışmaları ve alınan diğer tedbirlere ait görüntülere de filmde yer verilmiş.

Serinin yayınlanan ilk iki bölümü;

 

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI