Merttürk, fabrika işçilerini mesailerine uğurladı
28 Şubat 2024 12:09

Merttürk, fabrika işçilerini mesailerine uğurladı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kartepe Belediye Başkan Adayı Nilay Merttürk,sabahın erken saatlerinde işe gitmek için İstasyon Mahallesi'ndekiduraklarda servis bekleyen emekçileri mesailerine uğurladı, ‘kolay gelsin’dedi.

31 Mart'ta gerçekleşecek yerel seçimlere kısa süre kalasaha çalışmalarına hız veren CHP Kartepe Belediye Başkan Adayı NilayMerttürk, ilçe genelinde çalışmalarını devam ediyor. SKM'nin oluşturduğuprogramlar çerçevesinde çalışmalarını yürüten Merttürk, bugün sabahın erkensaatlerinde işe gitmek için İstasyon Mahallesi'ndeki duraklarda servisbekleyen emekçileri mesailerine uğurladı, simit ve meyve suyu ikram etti.
"KOLAY GELSİN"
Sabahın erken saatlerinde emekçileri mesailerine uğurlayan CHP KartepeBelediye Başkan Adayı Nilay Merttürk,'e, CHP Kartepe İlçe Başkanı HasanBayrak, İlçe Yöneticileri, CHP Kadın Kolları Kartepe İlçe Başkanı MünevverArslan ve yönetimi, CHP Gençlik Kolları Kartepe İlçe Başkanı Kadir Keskinve yönetimi ve belediye meclis üyesi adayları da eşlik etti. Merttürk veCHP Kartepe İlçe Örgütü, emekçilere simit ve meyve suyu ikram ederek,‘kolay gelsin’ dediler.
EMEK VE ALIN TERİ BİZİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ
Emek ve alın teri bizim için çok kıymetli diyen CHP Kartepe Belediye BaşkanAdayı Nilay Merttürk, "Şubat ayının soğuk sabahında, gün henüz ağarmadanİstasyon Mahallemizin sıcak yürekleriyle buluştuk. Emek kenti Kartepemizde,emekçilerin sabahına küçük bir sıcaklık katmak için simit ve meyve suyuikramında bulunduk. Sorunlarını, talep ve önerilerini dinledik. Alınterleriyle çalışan ve emek sarf eden tüm işçi ve emekçi kardeşlerimizehayırlı işler ve kolaylıklar diliyorum.

Güncelleme: 28 Şubat 2024 12:11
BENZER HABERLER
sedat menteş
Kocaeli Beyaz Eşya Servisi
Toyota
Gönül Otomotiv
X