• 6.7597 TL
  • 7.3495 TL
  • 8.3321 TL
KOCAELİ 11°

Muhtar Hürriyet'e sitem etti!

Çubuklu bala Muhtarı Hasan Malçok, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'in kendisini arayarak tehdit ettiğini iddia etti.

Geçtiğimiz aylarda, kendisini eleştiren Kabaoğlu Muhtarı Ali Akbaş'ı arayarak tehdit ve hakaret ettiği iddia edilen Fatma Kaplan Hürriyet, bir benzer olayı da Çubuklu Muhtarı Hasan Malçok ile yaşadı. Son günlerde sosyal medyada artış gösteren İzmitlilerin paylaştığı toplanmayan çöp görüntüleri Hürriyet'in canını sıktı. Bu konuyla ilgili Muhtar Malçok da, evinin önünde bulunan çöplerin 3 gündür toplanmamasına sosyal medya üzerinden tepki gösterdi. Bu paylaşımın ardından Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'in kendisini aradığını ve tehditvari söylemlerde bulunduğunu ifade eden Malçok, sosyal medya hesabından zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

 İşte Malçok'un o paylaşımı;

 

Önce Denetlemeyen Müdürleri Çıkar Da Göreyim

Bir paylaşım yaptım sayın başkanım rahatsız olmuş ve beni arıyarak bana görevini yapmayan temizlik personellerinin işine son vereceğini ve beni haklı çıkaracağını dile getirdiler. Ben çubuklu bala muhtarı olarak haklı olmak istemiyorum. Madem görevini yapmayan personeli işten çıkaracaksın önce denetlemeyen müdürleri çıkar da göreyim iş programlarınız yanlış ben siyaset değil gördüğüm olumsuzlukları paylaşıyorum paylaşımdan 35 dk sonra geregi yapılıyor.

Önce Kendinizi Değiştirin işçiyle uğraşmayın!

Zor zamanlar geçirdiğimiz bu dönemde işçiyle uğraşmayın denetleyici olun çözüm üretici olun sorun çıkaran değil toparlayıcı olun dağıtıcı değil. Bir değişim yapmak istiyorsanız önce kendinizi değiştirin sözlerinizi tutun bir belediye başkanı muhtarı arayarak tehtitvari konuşmamalı halkına hizmetkar olmalı.

Sizin gibi ben de seçilmiş biriyim!

 Kimseyi konuşturmasınız her şeyi siz bilirsiniz sizin gibi bende seçilmiş biriyim zaman zaman bende vatandaşımla olumsuzluklar yaşıyorum ama sizin gibi insanların aşıyla işiyle uğraşmıyorum kendinize gelin görevinizi yapın.

Sizden büyük devlet var!

insanları korku içinde ekmek kazanmaya mecbur kılmayın unutmayın ki sizden büyük devlet var ve biz talep öneri ve şikayetlerimizi korkmadan yılmadan yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. Beni polemiğe çekerseniz onlarca sorunu aktarır ve verecek cevap bulamazsınız. Şahsım çubuklu balalıdır ve çubuklu bala izmitte ciddi bir güçtür zamanı gelince her türlü cevabı ve yaptırımı yapmaktan geri kalmayacaktır. Saygılarımla. M. H. M

 

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET