REKLAMI KAPAT
  • 6.8648 TL
  • 7.7113 TL
  • 8.5553 TL
KOCAELİ 33°

Muhtar Moğultay Başiskele'ye bağlanırız dedi İzmit Belediyesi mahalleye çıkartma yaptı

Sanayi Mahallesine hizmet alamadığı için İzmit’ten ayrılarak Başiskele İlçesine bağlanmayı düşündüklerini ifade eden Muhtar İsmail Moğultay’ın açıklamasının ardından mahalleye hizmet yağdı.

İzmit Sanayi Mahallesi Muhtarı İsmail Moğultay sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile İzmit Belediyesi’nin mahallesine hizmet etmediğini öne sürerek,  İzmit ilçesinden ayrılmak istediklerin duyurdu. Muhtar Moğultay’ın açıklaması kamuoyunda geniş yer bulmasının ardından İzmit Belediyesi Sanayi mahallesine adeta çıkartma yaptı.

 

 

İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 3 farklı kola ayrılarak Sanayi Mahallesi’nde yoğun bir çalışmaya imza attı. Sanayi Mahallesi’nin ana caddeleri ve ara sokaklarında gerçekleşen çalışmalarda tırpan, temizlik ve parke tamir işlemleri gerçekleştirildi.

 

 

UZAYAN OTLAR TEMİZLENDİ

 

Sabah saatlerinde başlayan çalışmalar akşam saatlerine kadar devam ederken tırpan mevsiminin gelmesiyle birlikte harekete geçen Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tırpan ve yeşil alan temizliği işlemlerini gerçekleştirdi. Uzayan otlar büyük bir titizlikle temizlendi.

 

ÇEVRE TEMİZLİĞİ VE TAMİR İŞLERİ YAPILDI

 

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ise süpürge aracıyla ana cadde ve ara sokaklarda süpürge işlemi gerçekleştirerek çevre temizliği yaptı. Farklı bir noktada Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin gerçekleştirdiği çalışmalarla bozuk parke yollar tamir edilerek yeni bir görümüne kavuşturuldu.

 

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET