ÖZTÜRK'TEN SKANDAL HAMLE
13 Eylül 2023 12:08

FAKE HESAP ZANNEDİP KENDİ HESABINDAN YAZDI! ÖZTÜRK'TEN SKANDAL HAMLE

Kocaelispor’u ağırladığı organizasyonda hesabı ödemediği öğrenilen İKM Başkanı Murat Öztürk yapılan paylaşımlar sonrası skandal bir harekete imza attı.

Kocaelispor’lu futbolcular ve yöneticilerden oluşan heyet kapan önünde Kebapçı Memduh’ta verilen yemekte ağırlandı. 50 kişilik planlanan organizasyona yaklaşık 90 kişi katılım sağladı. İKM Başkanı Murat Öztürk tarafından gerçekleştirilen organizasyonda hesabın 23 bin TL gelmesinin arından ise yemekten önce “Hesaplar benden” diyen Öztürk’ün kabarık gelen hesap sonrası “Bu hesap çok oldu ben veremem” dediği öğrenilmişti. 4 gündür mağdur ettiği esnaf için dün 20 bin TL ödeme yaptığını iddia eden Öztürk’ün açıklamalarının yalan olduğu ortaya çıktı. Öztürk’ün ödemediği hesap misafir olarak ağırlanan Kocaelispor tarafından ödendi. Kocaelispor Başkanı Engin Koyun devreye girerek 23 esnafın mağduriyetini giderdi.

ÖZTÜRK’TEN SKANDAL HATA!

Konunun gündem olmasının ardından ise Öztürk’ten skandal bir hareket geldi. Konuyla ilgili yapılan bir paylaşımın altına yanlışlıkla kendi hesabından trol bir yorum yazan Öztürk “Şerefsiz Memduh… Adam senle anlaştığı parayı ödeyecekti. Sen bunu fırsat bilip geçirdin. Memduhu kınıyoruz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme: 13 Eylül 2023 12:36
BENZER HABERLER
Kocaeli Beyaz Eşya Servisi
Enes Akbal
Toyota
Gönül Otomotiv
X